reklama

České Miss Hábáňová a Kubíčková ukázaly neskutečně sexy postavy

reklama

Už 2.června se v ostravském Gongu rozhodne o České Miss 2018. Tou se stane jedna z deseti finalistek, které si nyní užívají slunných dnů na jachtách v Chorvatsku. Tam odjely na týdenní soustředění, kde vznikají neskutečně atraktivní fotografie finalistek v plavkách, které budou ještě krátce před finále zveřejněny. Soustředění si ale nenechaly ujít ani úřadující Česká Miss 2017 Michaela Habáňová, Česká Miss Supranational 2017 Tereza Vlčková nebo Česká Miss Earth 2016 Kristýna Kubíčková, na soustředění se přijela podívat i Eva Čerešňáková.

Finalistky mají na soustředění především pracovní povinnosti, pózují v plavkách i letních outfitech před objektivem fotografky Petry Odrazilové a natáčejí videa, ale průběžně jim zbývá čas i na zábavu, koupání či opalování. Prostředí jachet k tomu vyzývá a počasí dívkám přeje. Jejich postavy v plavkách zalité slunečními paprsky jsou pak ještě více sexy.

Poprvé na jachtu vyrazila i úřadující Česká Miss 2017 Michaela Habáňová. „Na jachtě jsem byla poprvé, nikdy předtím jsem nebyla, bála jsem se mořské nemoci. Obavy však byly zbytečné, je to super zážitek probudit se ráno na moři, lehnout si večer na příď lodi, dívat se na hvězdy a u toho poslouchat moře. Určitě se někdy chci na jachtu vrátit, bylo to opravdu skvělé,“ pochvalovala si Habáňová, které má díky přirozenému dekoltu nepřehlédnutelné přednosti a ukázala je při pózování na jachtě.

Absolutně dokonalou postavou se pyšní Česká Miss Earth 2016 Kristýna Kubíčková, která se v průběhu soustředění podělila s finalistkami o své zkušenosti se světovou soutěží krásy, ale také předvedla své tělo při focení v plavkách. Na jachtě nebyla poprvé a o to více si to užívala.

Nejvíce se mi líbí ta atmosféra, když se pluje po moři nebo když večer můžu sedět na přídi jachty, koukat na hvězdy a poslouchat šumění moře,“ prozradila Kubíčková, která kampaň u moře pro Bemex fotila již před dvěma lety. I tentokrát při focení ukázala neskutečně sexy postavu, o kterou důsledně pečuje. „O svoji postavu pečuji tak, že když mám volno, tak si zacvičím, ale hlavně se pravidelně stravuji,“ odhalila Kristýna, která mezi finalistkami má své favoritky, ale jména prozrazovat nebude. Finále 2.června v Ostravě si však určitě ujít nenechá.

Na soustředění finalistek České Miss nechyběla ani Česká Miss Supranational 2017 Tereza Vlčková, která i s plnoštíhlou postavou má za sebou několik focení kampaní. Ta si také užívala premiéru na jachtě a vzpomínala na to, jak vrcholily přípravy před necelým rokem na jejich finálový galavečer.

Bylo to hodně povinností, hodně jsem se omezovala v rámci stravování, protože jsem chtěla na finále co nejvíce zhubnout, ale zároveň to byly nezapomenutelné chvíle, stejně jako tady v Chorvatsku nyní s finalistkami. Jsou moc fajn a zároveň jsou všechny krásné, osobně mám dvě favoritky. A z pobytu na jachtách jsem nadšená, protože miluji léto a klidně bych byla na lodi celé léto.“

Na soustředění krátce zavítala i Eva Čerešňáková, která přiznala, že přípravy na finále jsou v plném proudu. „Mám radost, že finalistkám tak skvěle vyšlo počasí, užívají si tepla i sluníčka a z náhledů fotek od Petry Odrazilové vypadají všechny na fotkách skvěle. Je to silný ročník, nebude to vůbec jednoduché rozhodování. V Chorvatsku jsem však byla jen na chvíli, protože přípravy vrcholí,“ prozradila Eva.

Finálový galavečer

Národní soutěž krásy Česká Miss proběhne 2.června od 20 hodin v Multifunkční aule Gong v Ostravě, finálový galavečer moderuje Martin Dejdar, který již soutěž krásy moderoval v minulosti. Hlavní hvězdou večera bude zpěvačka Dara Rolins, dále vystoupí Adam Mišík a Niko. Finálový galavečer je přístupný i veřejnosti a vstupenky jsou stále ještě v prodeji v prodejní síti GoOut.

O titul Česká Miss 2018 budou soutěžit:

Amálie Sloupenská, 19 let, Kšely

Aneta Mitušinová, 21 let, Kladno

Nikola Bechyňová, 23 let, Jirny

Jana Šišková, 23 let, Zubří

Tereza Křivánková, 23 let, Praha

Tereza Havlová, 23 let, Praha

Lea Šteflíčková, 19 let, Ústí nad Labem

Mariana Bečková, 19 let, Praha

Nikola Hemzalová, 18 let, Uničov

Lucie Korubová, 24 let, Lipová u Šluknova

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama