reklama

Cestujeme pohodlně, s dětmi či na pracovní schůzku

reklama

Turistická sezóna je zahájena, památky, oblíbená místa a vyhledávané turistické cíle lákají k výletům i na bohatý program. Jenom jižní Čechy přilákaly za loňský rok podstatně více návštěvníků, než v roce 2017. Co se zahraničních destinací týče, stabilně vede Chorvatsko, následované Slovenskem a Itálií. Trend je zcela zřetelný, stále více cestujeme autem. Jak ale můžete dětem i sobě cestu zpříjemnit? Pomohou organizéry i další cestovní vychytávky, které třeba ani neznáte.

Cestování s nejmenšími

Na zadní stranu předního sedadla jednoduše připevníte organizéry, do kterých umístíte hračky, telefony, powerbanky, tablety a vůbec veškerou drobnou elektroniku. Na výběr je několik druhů, přičemž plastové organizéry se hodí i na uschování nejrůznějších pochutin, jídla a nápojů. Pokud chcete ve svém voze eliminovat výskyt drobečků, pro konzumaci svačinek či jiných drobivých pokrmů perfektně poslouží jídelní pult. Snadno ho složíte, pokud ho nepoužíváte, a nezabere vám tak ve voze prakticky žádné místo. Dětem můžete pořídit také organizéry ozdobené jejich oblíbenými hrdiny, jako jsou ti z Ledového království, Star Wars nebo Cars. S těmito motivy pořídíte i stylové cestovní polštářky, které umožňují pohodlné opření hlavy ze stran, a zároveň ulehčují krční páteři vašich dětí.

Mezi dvě dětské autosedačky na zadním sedadle je také vhodné umístit k tomu speciálně určený typ organizéru. „Nabízí množství kapes a přihrádek, takže do něj můžete uložit hračky, lahve na pití a nejrůznější drobné předměty. Organizér lze snadno připevnit k bezpečnostnímu pásu, takže nesklouzne ze sedadla. Díky organizéru tak děti mají všechny potřebné věci po ruce a řidič se může plně věnovat jízdě, aniž by byl pro zachování klidu v kabině nucen asistovat spolujezdcům při hledání nejrůznějších předmětů,“ doporučuje s úsměvem Michal Knor ze společnosti Auto Kelly.

Organizéry vám při jízdě prokážou velmi dobrou službu, navíc ochrání přední sedadla před ušpiněním a poškozením od dětských bot a zároveň jsou cenově velmi dostupné, protože i kvalitní organizér pořídíte v řádech stokorun.

I v horkých dnech vždy osvěžující chladivý nápoj

V případě multifunkčního vybavení do auta můžete sáhnout třeba po chladicí tašce, kterou stejně jako organizéry připevníte na zadní stranu předního sedadla. Díky ní si budete moci během cesty vychutnat osvěžující chladivý nápoj nebo ovoce a navíc vám také ochrání sedačky před znečištěním a nabídne mnoho úložného prostoru. Chladicí tašku s přehledem pořídíte do tisíce korun.

První dojem je jen jeden, udělejte si ho co nejlepší

Pokud svým vozem často vyrážíte na pracovní schůzky, jistě oceníte cestovní ramínka. Ta jednoduše namontujete na opěrky hlavy, aniž byste potřebovali nějaké speciální nářadí. Kvalitní chromovaná ramínka dostanete za necelých tři sta padesát korun. Na důležitou pracovní schůzku tak dorazíte, jako byste přijeli přímo od krejčího.

Zavazadlový prostor přehledně

Často se stává, že při balení na výlet či dovolenou nabydete dojmu, že v kufru svého auta nemůžete zákonitě nic rychle najít. Díky organizérům budete mít všechny své věci přehledně uloženy. Zastavit se jen tak po cestě u vody a najít ručníky či jiné vybavení nebude nikdy jednodušší.

Organizéry do kufru vozidla jsou totiž ideálním doplňkem pro udržení pořádku v zavazadlovém prostoru. Jsou vhodné pro uložení zavazadel, nákupu, nářadí, autolékárničky, ale i nezbytné výbavy. Na výběr je hned několik druhů podle objemu a k dostání jsou i stylové vychytávky jako třeba kempinkový košík v různých barvách. U organizérů do zavazadlového prostoru rovněž platí, že se nejedná vůbec o nákladnou záležitost. Kvalitní brašny, organizéry nebo pružné upevňovací sítě pořídíte v řádech stokorun.

Skvělý výběr všech šikovných pomocníků, kteří se budou k udržení pořádku ve vašem autě hodit, najdete třeba v Auto Kelly. Podívejte se na www.autokelly.cz, nebo se zastavte v jedné z jejich více než osmdesáti kamenných prodejen, kde můžete s odborníky navíc konzultovat i své případné speciální požadavky.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama