reklama

Charlotte Doubravová: Delfína ano, s krokodýly jsme se vzájemně vyhýbali

reklama

Měli toho za poslední dobu „plné kecky“. Jedno představení střídalo druhé, a jak přiznali únava je pomaličku začala přemáhat. Naštěstí si mj. hvězdy muzikálu Freddie a Krysař, Charlotte Doubravová a Přemysl Pálek, vyšetřili pár dnů volna a frnkli za odpočinkem do Egypta. Samozřejmě i s dcerou Sofinkou.

„Měli jsme tak trochu rozmlžené smysly a tenhle relax přišel náramně vhod. Bylo to tam skvělé a zažívali jsme si každodenní dobrodružství. Trochu jsme se obávali krokodýlů, ale zbytečně. S žádným jsme neměli „to potěšení“ se blíže seznámit. Asi se nás báli víc, než my jich, ale realita je taková, že se už dávno odstěhovali z Nilu jinam. Tak jsme si vyrobili alespoň svého vlastního z ručníků a řeku vyměnili za moře nebo bazén,“ prozradila se smíchem Charlotte.

Říká se, že kdo nebyl v Egyptě a neomrknul pyramidy jako by nebyl, takže co procházka historií?

„Samozřejmě, pyramidy jsme nemohli vynechat. Byla to nádhera a i Sofince se líbily, ovšem dlouho nevydržela. Zmáhalo jí vedro, takže jsme se museli vrátit do chladnějších mořských vln. Jo a vyzkoušeli jsme si i společné koupání, naštěstí ne se zmíněnými krokodýly, ale s delfíny. Je to skvělá věc. Jsou to velice milí savci a docela bychom si i jednoho pořídili domů, ovšem nevešel by se nám do bytu, takže zůstaneme jen u rybiček v akváriu,“ informoval viditelně v dobrém rozmaru Přemek.

Jak doplnil trošku si zahráli i na potápěče a prozkoumávali copakže se to kromě korálů skrývá pod hladinou, navštívili s malou aquapark a došlo i na grilování na slunci. Teď už ale je všechno jinak. Doba her a odpočinku je ta tam a oba partneři naskakují zpět do pracovního procesu. Freddie totiž nečeká, protože Divadlo Radka Brzobohatého nezahálí ani o prázdninách.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama