reklama

Chceš se stát tváří Camp David? Tak čti dál!

reklama

Kvalitního oblečení není nikdy dost! I ty teď můžeš získat voucher na 5000 korun na výběr zboží značky Camp David. Navíc se můžeš stát tváří tohoto brandu. Stačí k tomu opravdu málo!

Mužský, městský, stylový… Od módních kousků až po moderní business oblečení, to je značka Camp David. Najdete zde elegantní, průkopnické designy potkávají progresivní městské střihy. Inovativní vzory a technická vytříbenost jsou ztělesněním aktuálního ducha doby. Moderní a štíhlé střihy podtrhují dynamický a mužný styl. A pokud jde o dámy, stěžujete si někdy, že v obchodech nic nenajdete, že je to stále stejné a návrháři snad nemají vlastní nápady a stále jen kopírují? Se značkou Camp David se vám to nestane. Sází na originalitu a každý model má své osobité kouzlo.

Na dámské i pánské kolekce se samozřejmě můžete podívat na webových stránkách brandu. S námi navíc máte možnost vybrat si zboží v hodnotě 5 tisíc korun a nezaplatit přitom vůbec nic. Stačí nám na mail soutez@firststyle.cz poslat vaší fotku celé postavy v outfitu, ve kterém se chodíte na party. Fantazii se meze nekladou, necháváme to čistě na vás. Nejvíce sexy outfit vybereme a ohodnotíme zmíněným voucherem. A pozor, pokud nás opravdu zaujmeš, domluvíme ti focení pro značku Campe David a staneš se tak její tváří! Tak jako třeba Michal David nebo Dominika Myslivcová…
Foto: Camp David

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama