reklama

Poděkujte paní učitelce květinou. A víte, že můžete ušetřit?

reklama

Konec školního roku se nezadržitelně blíží. Většina žáků už se vidí na prázdninách, napřed je však udělat ještě jeden důležitý krok – dojít si pro vysvědčení. A k tomu samozřejmě neodmyslitelně patří květina pro paní učitelku.

Máte několik možností. Buď kytičku natrháte někde v parku. To ovšem riskujete, že vás někdo chytí nebo že bude třeba počůraná od psa. Pak ji můžete koupit běžným způsobem v květinářství cestou do školy. Jenomže tady zase hrozí, že už nebude k mání přesně to, co si přejete, protože zájemců bylo prostě mnoho. My však pro vás máme mnohem lepší řešení, které navíc znamená, že ušetříte peníze! Poděkovat paní učitelce za trpělivost, doučování nebo třeba fajn třídní schůzky, to se zkrátka musí. Takže to nenechávejte náhodě, jinak by to také mohl být ve finále pořádný průšvih.

Společnost Florea.cz pro vás totiž připravila skvělou nabídku. Krásné květiny pro paní učitelky zde totiž nabízejí se selvou 10 %! Ptáte se, jak ji uplatnit, když jde o online shop? Tak pro vás máme dobrou zprávu, jde to totiž snadno! Rovnice je jednoduchá – nakupte květiny na stránce florea.cz a do pole pro slevové vouchery zadejte 22Z803. Když to stihnete do půlnoci 26. června, automaticky se vám z ceny odešle zmíněných deset procent. Není to super? Květiny koupíte pěkně z pohodlí domova a ještě za méně peněz, než by vás stáli v kamenném obchodě.

Foto: florea.cz

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama