reklama

Chcete auto? Pořiďte si ho za cenu krabičky cigaret nebo večeře!

reklama

Podobných reklamních triků už jste jistě slyšeli tolik, že se tím ani nezabýváte. Jenomže v tomto případě by bylo velkou chybou dělat, že nic nevidíte. Exkluzivní projekt, který u nás nemá obdoby, nabízí půjčení vozu za pouhých 99 Kč na den! 

Ne, nečekají na vás žádné další skryté poplatky. Nemusíte platit povinné ručení, silniční daň ani pojištění a další. To vše už je zahrnuto v ceně. Zázraky se tak evidentně nemusejí dít jen o Vánocích. Navíc jsou tu další nesporné výhody. Pokud jste si dali do nového roku závazek, že přestanete kouřit, tady je další motivace. Díky ceně 99 Kč plus DPH za den to znamená, že když si nekoupíte krabičku a místo toho investujete do pronájmu vozu, máte ho vlastně úplně zadarmo. Tot’ž platí v případě, že chcete zhubnout. Odpusťte si nezdravou večeři a ejhle, opět ušetřené peníze. Každý den se tak můžete vozit v pohodlí, které nabízí Hyunday i10 s pocitem, že prospíváte svému zdraví.

Nejspíš si říkáte, jak je to vůbec možné a kdy už se konečně dozvíte o tom háčku. Žádný není. Důvodem pro nízkou cenu je využití reklamních ploch na autě pro marketingové účely. Získat auto nebylo nikdy tak jednoduché ani finančně nenáročné. Takže co, jdete do toho? Více infromací najdete na www.rentcar4u.cz nebo na www.autozastovku.cz.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama