reklama

Česká Miss v Thajsku: Finalistky jako nové Bond girls!

reklama

Na největším ostrově Thajského království si finalistky dvanáctého ročníku soutěže Česká Miss užívaly nejen odpočinku ve vlnách oceánu, ale navštívily i zábavní park Phuket FantaSea, který znázorňuje thajskou kulturu a tradice. Vrcholem bylo divadelní představení s klasickou stínohrou. Nechyběl ani výlet na ikonický ostrov Jamese Bonda či privátní ostrov. Adrenalinovou zkouškou byl lanový park. To vše a mnoho dalšího skrývá známý ostrov Phuket. 

Ještě než se dívky přesunuly na další exotické místo Thajska, stihly navštívit krásnou Zoo Pattaya. Poté se vydaly opět na letiště v Bangkoku. Po příletu na Phuket se ubytovaly v moderním hotelu Cassia. První den se nesl v duchu natáčení a fotografování při objevování Portugalské čtvrti, která vyniká jedinečnou architekturou inspirovanou portugalským, respektive koloniálním a čínským stylem. Mnoho domů tak kombinuje typicky evropské prvky s nepřehlédnutelnými asijskými detaily, a je proto dokonalým prostředím a inspirací ke vzniku jedinečných snímků. Zbytek dne dívky strávily focením u hotelového bazénu. Následující den finalistky navštívily jedinečný zábavní park Phuket FantaSea. Vyzkoušely si tradiční thajské šaty, ve kterých připomínaly princezny z exotických krajin.

Program na míru

Další zastávkou se stal proslulý ostrov, kde se natáčel James Bond, konkrétně díl s názvem Muž se zlatou zbraní. Mohutné vápence vyčnívající z průzračných vod skýtají pohled, na který dívky jen tak nezapomenou. Stejně jako na projížďku v jejich těsné blízkosti. Celý den zde vznikaly až nebezpečně krásné fotografie finalistek, které by svým kouzlem učarovaly i samotnému 007. Odtud se přesunuly do hotelu Kata Beach Resort & Spa Phuket. Finalistky si užily i několik volných hodin odpočinku na pláži. Tak horké počasí je po návratu v Praze totiž rozhodně nečeká! Další dny se nesly nejen v poznávání dalších krás země. „Dva týdny jsou poměrně dlouhá doba, ale přesto je to pro poznání celého Thajska málo. Program jsme sestavili dívkám na míru tak, aby viděly co nejkrásnější místa a zároveň poznaly i tradice, které k této zemi neodmyslitelně patří,“ vysvětluje Ali Marzouki z Thajské centrály pro cestovní ruch.

Nejde jen o zábavu

Poslední den na Phuketu patřil opět natáčení a focení, tentokrát na třech různých místech. Ranní návštěva chrámu pokračovala na adrenalinovou zkoušku – lanový park. Dívky měly možnost svézt se nad liánami a překonat svůj strach z výšek. Nejdelší trasa měřila skoro 400 metrů. Hned po zkoušce odvahy už všechny čekala speed boat, která celý tým odvezla na malebný soukromý ostrov. Průzračná voda, korály a bílá pláž přímo vybízela k pořízení posledních plážových záběrů včetně západu slunce na lodi. „Soustředění není jen o zábavě, ale i o práci. Věříme, že jsme dívkám umožnili navštívit místa, která by běžně nenavštívila. Celý pobyt je sice náročný, ale plný krásných zážitků, které jim nikdy nikdo nevezme,“ říká Iva Kubelková, patronka soutěže. Poslední zastávkou před návratem domů je hlavní město Bangkok, kde celý tým soutěže Česká Miss stráví další tři dny.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama