reklama

Chcete lepší práci? Vyrazte na pracovní veletrh

reklama

Až 80 % lidí nebaví jejich práce. Tak proč v ní zůstávat? Možná je právě teď správná doba na změnu. Nezaměstnanost v ČR je nejnižší za posledních téměř dvacet let, nabídek práce je dostatek, a proto jestli vám dříve chyběla odvaha na změnu zaměstnání, je nyní ten nejlepší čas. Ve dnech 25. a 26. října 2017 se navíc na výstavišti PVA EXPO Praha Letňany koná největší pracovní veletrh v ČR Profesia days, kde můžete nejen prověřit své znalosti, promluvit s odborníky, ale také zjistit, co trh práce aktuálně nabízí, nebo rovnou získat novou práci. 

„Největší překážkou, kvůli které mnozí zůstávají v zaměstnání, které je nebaví, nebo v kolektivu, kde se necítí dobře, je stres spojený s hledáním místa a výběrovým řízením,“ říká Zuzana Lincová, ředitelka pracovního portálu Profesia.cz a dodává: „Na veletrhu práce Profesia days lidem nabízíme možnost se tomuto problému vyhnout a zmapovat své šance, přímo a beze strachu pohovořit s personalisty z významných českých i zahraničních firem, případně poradit se s odborníky z mnoha oblastí trhu práce.“

Na veletrhu práce si přijdete na své, ať jste čerstvý absolvent nebo zkušený pracovník. Můžete zde najít novou práci, nebo si jen zmapovat možnosti či načerpat inspiraci z přednášek zajímavých řečníků – letos například modelka a finalistka České miss, která vyrůstala bez rodinného zázemí, Veronika Kašáková, herec Jan Cina, spolumajitel Vnitroblocku a Kavárny, co hledá jméno Jakub Zajíc, zpěvák Adam Mišík a další. Kromě přednášek na hlavním pódiu bude probíhat i tzv. Master Class program s informačními bloky zaměřenými na poradenství pro uchazeče o práci.

Už tradičně budou součástí veletrhu i další zajímavé aktivity v rámci poradenské, přednáškové a testovací zóny, například testování předpokladů pro různé profese. Bude zde také možnost za pomocí odborníků sestavit svůj profesní životopis, vytisknout jej, absolvovat pracovní pohovor „na zkoušku“, a rovnou vyrazit za HR pracovníky zúčastněných firem. Novinkou letošního ročníku veletrhu Profesia days bude sekce zaměřená na studium a práci v zahraničí. Vstup na veletrh je pro všechny zdarma.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama