reklama

Chcete změnit podobu některé z místností? Tady je možná inspirace!

reklama

Klienti si přáli od základu změnit podobu místnosti. Na ploše 16m2 si vysnili originální a nadčasový design. Základní požadavek zněl: dostatek světla a vzdušnosti a nový bidet a infrasauna do koupelny.
Základ koupelny, tedy vana a umyvadlo zůstaly na svém místě. Stejně tak s nábytkem se příliš nehýbalo. Avšak záchodová mísa dostala nové místo pod šikminou, takže se vedle ní pohodlně vešel i nový bidet. Infrasauna vytvořila dominantu koupelny. Stojí uprostřed a přirozeně tak dělí místnost na jednotlivé zóny. Materiálem číslo jedna se stala betonová stěrka Pandomo. Majitelé měli zpočátku obavy, aby beton nepůsobil příliš chladně, proto ho doplnila originální italská 3D dlažba, vytvářející geometrické vzory, a teakové dřevo, které vnáší do koupelny útulnost a zároveň má ideální vlastnosti pro vlhké klima.
Podlaha je z větší části litá a umyvadlo lemuje zmíněné Pandomo a teakové dřevo. Dřevo se objevuje i na nábytku, kde je zkombinováno s lesklým bílým laminem. Věřím, že originální barevná dlažba ve spojení s betonovou stěrkou a dřevem vytváří prostor nejen netradiční a zajímavý, ale především komfortní a příjemný pro každodenní život. Jak se vám líbí realizace Ing. arch. Jany Cyrnerové pro www.hezkey.cz?

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama