reklama

Kosmetika s vůní Provence

reklama

Oblast Provence, jež je francouzské značce L’OCCITANE při tvorbě kosmetických produktů důležitou inspirací, představuje údolí barevných sadů zaplněné stromy s květy opojné vůně. V obci Saint-Saturnin jsou třešňové stromy oděny do bílých závojů a tyto úchvatné voňavé kytice zdobí celé úpatí hory Mont Ventoux.

Třešeň je symbolem mládí a obnovy, vyzařující nový život a krásu. Stejné poslání má také nová vůně Červená třešeň od Karine Dubreuil, tvůrkyně parfémů L’OCCITANE. Kombinace sladkých ovocných a květinových tónů v unikátní parfémované vodě přináší pocit svěžesti a romantické rozvernosti. Neodolatelná vůně zahrnuje variaci smyslných tónů – citrusových plodů, černého rybízu, olivového dřeva, červených třešní, divoké konvalinky a pižma.

Stejně jako třešňové okvětní lístky postupně měnící svou barvu, také zbarvení flakónu parfému tvoří přechod barev – ze světle růžové se mění do tmavší, svěží červené. Oba odstíny jsou propojeny jarními květinami a třešněmi, poukazujícími na mladistvost a romantičnost parfému. Vůně je dostupná jak v klasickém, tak i menším praktickém balení skvěle padnoucímu do každé dámské kabelky.

 

 

EAU INTENSE – 50 ml, 1 150 Kč

 

Limitované tělové mléko Červená třešeň vyživuje a dopřává pocit svěžesti a harmonie. Ovocné ingredience zanechávají pokožku jemnou, hladkou a neodolatelně voňavou.

 

ZKRÁŠLUJÍCÍ KRÉM – 100 ml, 495 Kč

 

 

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama