reklama

Choreograf Tomáš Slavíček a myslivci z Tap Academy Prague se stali vítězi Czech Dance Masters 2017

reklama

Finálová účast Tap Academy Prague na Galavečeru Czech Dance Masters 2017 vyvrcholila velkolepým úspěchem – absolutním vítězstvím a ziskem titulu Mistr Mistrů v hlavní věkové kategorii. Třicet nejlepších choreografií tanečních souborů z celé České republiky se představilo v neděli 28. května v Průmyslovém paláci v pražských Holešovicích.

Vítězná choreografie Královský hon (The Royal Hunt) v choreografii Tomáše Slavíčka zaujala nejen odbornou porotu, ale i nadšeně aplaudující publikum. Tap Academy Prague se zároveň stala Mistrem ČR ve stepu a nominovala se na Mistrovství Evropy ve stepu 2017, které se koná v Praze 9. – 10. června. „Jsme pyšní na celý náš tým. Naše formace dokázala nejdříve vyhrát mistrovství republiky ve stepu a následně porazit formace ze všech tanečních disciplín a získat tak cenu celé Czech Dance Masters. Jsme hrdí na to, že jsme potvrdili naše heslo – Step je jediný tanec, který je slyšet,” říká choreograf a jedna z hlavních tváří Tap Academy Prague Tomáš Slavíček.

Czech Dance Masters je největší taneční tour u nás, která už 10 let objevuje nové talenty, motivuje začínající tanečníky, vytváří inspirativní prostor pro čerpání zkušeností a nápadů v oblasti tanečního umění. Letos se do jednotlivých kol v průběhu roku zapojilo rekordních 20 000 tanečníků. Tap Academy Prague tradičně patří k úspěšným účastníkům Czech Dance Masters. V loňském roce bylo umění stepařů a stepařek TAPu korunováno pěti zlatými, šesti stříbrnými a čtyřmi bronzovými medailemi v různých věkových kategoriích.

Na následujícím stepařském evropském šampionátu to bylo dokonce šest zlatých, čtyři stříbrné a čtyři bronzové medaile! Letos získala Tap Academy Prague neuvěřitelných 11 medailí napříč všemi věkovými kategoriemi. Největším úspěchem Tap Academy Prague je vítězství „Myslivců“ Tomáše Slavíčka. S choreografiemi budou úspěšní tanečníci bojovat i o mistrovství světa.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama