reklama

Vyhrajte účast na natáčení nové pohádky Čertoviny od režiséra Zdeňka Trošky!

reklama

Oblíbený režisér Zdeněk Troška nezahálí a už chystá pro všechny milovníky pohádek zbrusu nový filmový počin. Chystaná pohádka dostala název „Čertoviny“ a v kinech ji uvidíte 5. ledna 2018. V návaznosti na probíhající natáčení si společnost Cinema City pro všechny malé i velké přichystala jedinečnou soutěž! Ve hře je exkluzivní návštěva přímo „na place“ a seznámení se s herci i filmovým štábem. Tak neváhejte, soutěžte a podívejte se pod pokličku jednomu z divácky nejúspěšnějších domácích režisérů!

Režisér Zdeněk Troška se vrací ke svému oblíbenému žánru pohádky. Již koncem května začne natáčet zcela novou pohádku Čertoviny. Hlavních rolích pekelníků, kteří se vydají do lidského světa, se zhostí Jakub Prachař a Dominick Benedikt Hájek. A vy můžete být u toho! Společnost Cinema City si pro všechny příznivce pohádek připravila speciální soutěž. Tři výherci se mohou s doprovodem zúčastnit jednoho natáčecího dne, kdy se podívají filmařům přímo pod pokličku a seznámí se s herci a celým štábem, a to přímo v malebných jihočeských vesničkách.

Soutěž trvá od 26. dubna do 5. června 2017, výherce bude vyhlášen v ten samý den na Facebooku Cinema City ČR a natáčecí den se bude konat 10. června 2017. Zapojit do soutěže se můžete na zde a nebo přímo na speciálním FB postu u kterého stačí zodpovědět správně na otázku a zařadit se tak přímo do slosování.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama