reklama

Chraňte svůj byt před zloději. Tipy na bezpečnostní dveře

reklama

V letních měsících narůstají počty vloupání, protože lidé jsou častěji pryč, a nebo se v důsledku horkých dní chovají neopatrně. Častěji nechávají otevřená okna i nezamčené dveře. V létě tedy dvojnásob platí zvýšené pozornosti při zamykání a zabezpečení vchodových dveří.

Bezfalcové bezpečnostní dveře NEXT SD 104 
Představují zcela novou generaci skrytých bezpečnostních dveří ve skrytých bezpečnostních zárubních. Díky svému jedinečnému bezfalcovému řešení umožňují bezpočet netradičních designových variant. Konstrukce byla navržena s ohledem na komfortní tepelně izolační vlastnosti. Tyto dveře patří svými parametry k absolutní špičce v oboru. Mají 18 jistících bodů, skryté zárubně lícující se zdí, skryté 3D panty integrované v zárubni, dvojité těsnění zajišťující dokonalou tepelnou i zvukovou izolaci. V nabídce jsou také s bezpečnostním prosklením, pokud je potřeba více světla v zádveří.

Bezpečnostní dveře NEXT SD 101 
Poskytnou účinnou ochranu proti vloupání, zajistí protipožární odolnost, tepelnou a protihlukovou izolaci i kouřotěsnost. Lze je použít do původní nebo nové kovové zárubně. Jejich montáž je rychlá, snadná a čistá. Dveře patří do 3. bezpečnostní třídy, mají 17 jistících bodů, integrovaný rozvorový systém, dvojité celoplošné pancéřování plechem. Povrch dveří je tvořen moderními materiály: laminátem, dýhou či masivním dřevem. Cena za komplexní řešení je 25 000 Kč a zahrnuje: bezpečnostní dveře, povrch dveří, bezpečnostní kování, bezpečnostní vložku a certifikovanou instalaci, která má zásadní vliv na výslednou bezpečnostní úroveň.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama