reklama

Chtějte víc! S námi bude vaše značka světová!

reklama

Pokud chcete, aby vaše oblečení dostalo punc světovosti, chcete nové profesionální kolekce fotografií vašich šatů v důstojném prostředí, máme pro vás nabídku, která se neodmítá!

Náš tým, který se skládá z profesionálního fotografa, vizážisty, kadeřníka a stylisty je připraven uskutečnit focení vašich krásných šatů, plavek, šperků, či jiného zboží v luxusním prostřední exotických destinací na krásných modelkách, které si sami vyberete. To vše za cenu, která vás velmi příjemně překvapí! Kdo by nechtěl mít své fotky vyfoceny například před Eiffelovou věží, na můstku nad kanálem v Benátkách, pod níž projíždí gondola…
Námi vytvořené fotografie pak budete moci úžívat ke své reklamě naprosto bez omezení a jako bonus zde na našem serveru vaši značku představíme v pictorialu z právě pořízených fotografií!

Ke spolupráci na tomto projektu jsme přizvali uznávaného českého fotografa Filipa Matušinského, který fotí celebrity, reklamu a pictorialy pro přední české módní tituly, dále vizážistu, stylistu a kadeřníka českých celebrit Pavla Filandra a o produkci focení se postará další profesionál, producent a novinář Martin Chalupa.

Fotíme opravdu po celém světě a to znamená i široké rozpětí cen od opravdu levných focení v Paříži, Miláně, Benátkách, Londýně, až po exotické focení v Dominikánské republice, v Moskvě, na Novém zélandu, v Nepálu apod.

Pokud máte zájem o cenovou nabídku nějakého konkrétního focení na míru, neváhejte nás kontaktovat na adrese redakce@firststyle.cz nebo na telefonu 776 338 338 (fotograf Filip Matušinský)

Pro ukázku si zde prohlédněte galerii fotografií z focení v Paříži
(Foto: Filip Matušinský, Styling: Olga Rusakova):

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama