reklama

Workpress aviation – firma, která pracuje s Boeingem i Airbusem

reklama

Není u nás mnoho firem, které by si ke spolupráci vybrali největší světové společnosti. Samozřejmě však existují. Jako například Workpress aviation s.r.o., která se specializuje na výrobu komponentů z různých typů materiálů pro letecký průmysl.

Firma disponuje kompletním vybavením pro strojní obrábění a dělení materiálu. Jejich výrobky využívají takoví velikáni jako například Boeing, Aibus, Frintier Airlines a další. Společnost garantuje stoprocentní kvalitu svých výrobků i proto, že každý jednotlivý díl je individuálně kontrolován předtím, než opustí brány podniku. Pro výrobu Workpress aviation využívá výhradně  certifikované materiály, které jsou opatřovány otvory a tvary dle potřeby pomocí  laserového paprsku, vlastního vodního paprsku, CNC obrobením či výseku. Samotné dělení materiálu probíhá bez tepelného ovlivnění a dalších fyzikálních změn, využívá se zejména technologie vysokotlakého vodního paprsku. Další  výhodou této technologie je minimální silové působení paprsku na řezaný materiál, a proto nedochází ke vzniku mikrotrhlin.

Prvotřídní kvalita

Workpress aviation se také zabývá tiskovou technologií eloxprint, kdy je výsledný tisk pod povrchem výsledného materiálu. Vlastnosti  hliníku, používaného  pro tuto technologii umožňují tisk do jeho „otevřených pórů“ a tím v konečné  fázi úpravy vzniká maximální chemická a mechanická odolnost potisku. K samotnému tisku se používá CPT Inject Print  (odvětví digitálního tisku bez nutnosti použití tiskové formy), který umožňuje,  oproti dnes již překonané technice sítotisku, vyrábět menší série bez náročné  přípravy. Technologií eloxprint se společnost soustředí  především na štítky a elektropanely pro letecký průmysl. Speciální slitiny  hliníku o nízké hmotnosti dodávané švýcarskou společností zaručují ideální vlastnosti materiálu a kvalitu výrobků. Pro dosažení maximální spokojenosti zákazníků se vždy snaží  každý produkt přizpůsobit jejich individuálním potřebám a to nejen díky optimalizaci nákladů dosažené snadnější montáží či snížením časových ztrát ve  výrobních procesech, ale i výslednou praktičností a designovým posunem. Více info najdete na http://www.workpressaviation.com/.

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama