reklama

Chýlková, Perkausová a Ochotská otevřely Estée Lauder v OC Nový Smíchov

reklama

Slavnostní otěvření pobočky Estée Lauder v nákupním centru Nový Smíchov proběhlo za přítomnosti známých tváří, médií a klientů této světoznámé kosmetické značky. Co dělaly Chýlková, Ochotská a Perkausová s nůžkami v OC?

Od nepaměti platí, že krásné ženy a kosmetické přípravky patří k sobě. Není tedy divu, že k slavnostnímu otevření nové pobočky Estée Lauder si společnost vybrala půvabné tváře českého showbusinessu. V obchodním centru na pražském Andělu tak bylo možné potkat Janu Švandovou, Lucii Zedníčkovou, Chantal Poullain, Štěpánku Duchkovou, Petru Černockou, Ivanu Chýlkovou, Michaelu Ochotskou nebo Evu Perkausovou. Všechny se nadšeně probíraly kosmetickými přípravky vyhlášené americké značky, která se na českém trhu uchytila především díky vysoké kvalitě. Jen poslední tři z jmenovaných ale měly tu čest chopit se pozlacených nůžek a společně s generální manažerkou pro Evropu Anico Egyedi přestřihnout pásku nové pobočky Estée Lauder. „Péče o pleť a líčení patří ke každé ženě a u hereček je naprostou samozřejmostí,“ uvedla Ivana Chýlková, která se na slavnostní den ozdobila soupravou s českým křišťálem Preciosa, a dodala: „Já v podstatě nerozlišuji mezi večerním a denním líčením; mám jeden styl, který používám. Pokud bych si ale měla vybrat, co z dekorativní kosmetiky preferuji, byla by to řasenka.“ Na tom se shodla s Janou Švandovou i Michaelou Ochotskou, která zároveň využila poradenství a možnosti nalíčení v nové kosmetické prodejně. „Estée Lauder používám celé roky a jsem moc ráda, že se neustále vyvíjí a přichází s novými věcmi. Miluju ty nové dlouhotrvající rtěnky a taky výživné krémy.“

Co mají rády?

Také oblíbená herečka Chantal Poullain patří k věrným klientkám této značky a v sortimentu se dobře vyzná. “Miluju jejich rtěnky, krémy a parfémy,“ řekla a prozradila, že preferuje nenásilné líčení, zvlášť u očí. Mladičká moderátorka Eva Perkausová kosmetiku Esté Lauder teprve poznává. „To víte, na trhu je spousta produktů a poznat, co mé pleti vyhovuje, není otázka jednoho dne“, přiznala s úsměvem. „Ráda jsem využila možnost vyzkoušet si tuto kosmetiku a takový bonus navíc jsou zkušenosti mých kolegyň. Dám na reference druhých, osobní zkušenost někoho, komu důvěřuji, je důležitá.“ Protože Estée Lauder nabízí i pánské produkty, na slavnostním otevření nechyběli ani zástupci mužů. Ivan Vyskočil za pomoci partnerky Romany vybíral parfém, Pavel Vohnout Kyklop neodolal a kromě parfému pro sebe vybral také lesk na rty své manželce Stáně, pro manželku nakupoval také Jan Přeučil. Všichni pánové využili poradenství, stejně jako finalisté soutěže Gay roku, kteří nejen o péči o vzhled živě diskutovali s Chantal Poullain. Jak to tak vypadá, nová pobočka nebude mít o zajímavé klienty nouzi.

 

 

 

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama