reklama

Cukroví a přejídání? Nene, Mašlíková dře ve fitku i o Vánocích

reklama

Většina lidí si vánoční svátky užívá hlavně díky ujídání cukroví a popíjení domácího vaječného koňaku, kouká na pohádky a prostě se nehnou z gauče, pokud nemusí. Ale to nečekejte i u novopečené manželky HANY REIDERS (33, dříve Mašlíkové). Ta by své milované cvičení nevynechala ani, kdyby vypukla třetí světová válka, či se blížil konec světa.

Místo toho, aby si užívala krásnou atmosféru blížících se Vánoc a chystala se na první Vánoce jako manželka, tak si počítá i nadále sedy lehy, dřepy a jiné cviky, které dělají z jejího těla neodolatelné. Samozřejmě nikdo neříká, aby se přejídala a byla plná špeků jako Mischelin, ale měla by se naučit také trochu zvolnit. Její tělo by to určitě sneslo. Už teď vypadá dost pohuble.

Jejímu manželovi Andrému se to ale asi líbí, že jeho ženuška místo motání se u pečení cukroví, se radši potí ve fitku. Sám každý den sportuje, tomu už se říká tak trochu závislost, ale tak každý máme své koníčky. Prostě manželé by nesnesli, kdyby se jen gram tuku usídlil na jejich dokonalém těle, tak prostě budou dřít až do úmoru. Nic se ale nemá přehánět.
Foto: archiv 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama