reklama

Dali si pořádně do těla! Jana Adamcová, Heidi Janků a další slavné tváře se mučily v posilovně

reklama

Před rokem se otevřely dveře do nového fitness centra Hanky Kynychové na pražském Pankráci a nyní se zde opět sešly známé tváře, aby si s Hankou společně zacvičily. Akci si nenechala ujít například Jana Adamcová, která po operaci vyhřezlé ploténky, jíž absolvovala před pěti lety, musela změnit taktiku, jak si udržovat štíhlou linii.

„Já cvičím nejčastěji bikram jógu a pilates, protože to je nejlepší na moje záda. Kdysi jsem hodně cvičila airobik, ten jsem ale opustila, protože je tam dost poskakování, což na ploténky není úplně nejlepší. V létě v Americe pak večer chodím běhat a tady se jdu v zimě spíš jenom projít,“ řekla moderátorka. Ta kvůli zádům prožívala opravdová muka a pomohla jí právě bikram jóga, při níž se cvičí v sále vyhřátém na 42 °C. „Po operaci jsem cítila bolest, nemohla jsem se pořádně ohnout a v tom teple jsem to uvolnila. Dneska zvednu ze země i hrnec oběma rukama, což jsem dřív nedokázala,“ pochvalovala si Adamcová.

K pohybu vede také svoje děti Dana a Jasmínku, ne vždy je to ale tak jednoduché. „Syn je trošku pohodlnější, pokud jde o sport. Musíme ho trochu nutit, ale daří se a dcera je pohybově nadaná. Sice už taky přebrala manýry od bratra, malinko se taky začíná kroutit, ale cvičí každý den, kdy má buď tanec, gymnastiku nebo tenis a bruslení,“ prozradila Adamcová. Nejen pohybem si ale udržuje postavu snů. Dává totiž přednost zdravé stravě, která se stala součástí každodenního jídelníčku. „Já jím docela zdravě a vůbec mi to nevadí. Snídám ovoce, obědvám většinou zeleninu a chléb jím jenom žitný nebo pohankový. Své předsevzetí poruším jen, když si dám večer dvě nebo tři deci vína,“ práskla na sebe manželka režiséra Jiřího Adamce.

Mezi dalšími účinkujícími, kteří si přišli zacvičit byla také Heidi Janků, která od Hanky dostala pořádně do těla. „Já jsem sem chvilku pravidelně chodila a teď jsem tady víc jak půl roku nebyla, tak jsem z toho taková splavená, ale vzpomněla jsem si na ty cviky docela rychle. Náročný to ale bylo, já jsem po plesu a ještě mě jeden ples čeká, takže jsem navíc trochu polámaná,“ řekla zpěvačka a dodala, že raději než do fitka chodí do přírody na procházky se svým pejskem kníračem, kterého si nedávno pořídila.

Zacvičit si přišla taky Štěpánka Duchková a Linda Finková a i na ně se Hanka Kynychová moc těšila. „Jsou to moje kamarádky, protože mi už řadu let pomáhají v nadačním fondu. Když jim zavolám, aby mi přišly třeba předat ceny na pódium dětem, tak vždycky vřele přijmou pozvání a toho si moc vážím,“ řekla slavná cvičitelka. Ta ve svém fitku nabízí bohatý program, v němž je vedle klasických fitness hodin taneční s Markem Dědíkem.

Pro velký úspěch se nyní Hanka chystá svůj podnik rozšiřovat. „Příští rok bychom chtěli ještě jedno patro, protože přece jen to tu není velké tak, jak si tato lokalita zaslouží. Proto jsme se rozhodli, že uděláme nahoře ještě jednu funkční tělocvičnu a na to se moc těším,“ promluvila o svých plánech majitelka fitness centra, které si oblíbily i důchodkyně. „Dvakrát dopoledne sem chodí správná parta seniorek a vede je naše sedmdesátiletá kolegyně,“ řekla Kynychová.

Největší úspěch sklízí skupinové lekce. „Jeden čas skončila éra airobiku a přišly silové věci a teď se to začíná vracet do toho, že holky chtějí tančit na hudbu. Já budu jedině ráda, protože bych chtěla, abychom si dělali choreografie, aby se zapojil při cvičení zapojil i mozek. Když se mi to podaří, tak budu jedině ráda, protože jsem holka, která začínala právě s tímhle,“ dodala Hanka, která také představila doplněk stravy H2Out, jež má pomoci ženám při pocitu zadržování vody v těle.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama