reklama

Hynek Čermák: Ženský do hospod patří

reklama

Jde z role do role a času na relax a odpočinek mu moc nezbývá, ale nestěžuje si. Je prostě ve svém živlu a jak říká nuda a život bez vzruchů nejsou pro něj. Hynek Čermák, oblíbený drsňák s duší romantika, jak o něm tvrdí manželka Veronika, je k neutahání.

A nevyhýbá se ani akcím, které mu sice zaberou čas, ale jsou pro dobrou věc. Tak třeba ve středu se coby kmotr zúčastnil křtu kalendáře, v němž byl spolu s kolegyní Evu Perkausovou i hlavní postavou.

„Moc se mi líbilo, že výtěžek z něj půjde na barák, který vznikne v Motole a bude sloužit mimopražským rodičům, jejichž děti jsou vážně nemocné. Jde o to, aby nemuseli platit drahé hotely a byli svým ratolestem nablízku,“ vysvětlil Hynek, kterého na křest přišla podpořit i manželka a australský ovčák Yoey (Džoui). „Přišlo by nás víc, nechováme jen tohohle pejska, ale i agamu vousatou a krajtu královskou, ovšem těm by se cestování asi nezamlouvalo, proto jsme tu jen ve trojici,“ s úsměvem vysvětlila Veronika.

Kromě hraní, a to jak na jevišti nebo ve filmu, hraje Hynek Čermák třeba i na kytaru nebo basu, zpívá a je i skvělým fotografem. Jeho akty, jak tvrdí zasvěcení i přátelé, mají duši a líbí se. „Fotografování je moje velká záliba i koníček. Mám zas sebou několik výstav a zanedlouho chystám další. Zatím nemám pro ni název, ale pohrávám si s myšlenkou, že by mohl znít něco jako Vraťme se zpátky do hospod. Tahle bohulibá hospodská a kavárenská zařízení totiž docela zejí prázdnotou, jak se tam nesmí kouřit, takže by to byla taková pozvánka zpět. A samozřejmě to budou akty, protože ženský do hospod vždycky patřily, spousta lidí se v nich zamilovalo, takže tam nějaký holky zase pověsíme, a ať se líbí,“ dodal Hynek Čermák. A na otázku, zda by sám nesestavil ze svých aktů třeba kalendář na příští nebo další roky, zavrtěl hlavou a kategoricky řekl: „Tak to tedy ne. Pak už by to byla práce, a to nechci. Focení zůstane mou láskou a koníčkem!“

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama