reklama

Klára Issová: Chtěla bych třeba úplně malou chatičku se zahrádkou

reklama

„Pobyt v přírodě, procházky, to je můj relax. Já tyhle věci pro svůj život potřebuji. Ráda se dívám do zeleně, vnímám vůně a okouzluje mě ptačí zpěv. S velkou chutí vyrážím do okolí Berounky. Vždycky, když potřebuji dobít baterky sednu do vláčku směr Beroun a jdu podél řeky,“ svěřila se herečka Klára Issová na tiskové konferenci v trojské botanické zahradě.

Jak přiznala, jejím snem je mít úplně malou chatičku se zahrádkou. „Hledám, hledám. Není to jednoduché, ale snad to v nedaleké budoucnosti klapne. Pěstovala bych si kytky, ovoce a zeleninu a byla ve svém odpočinkovém živlu,“ doplnila Klára, která se stala s hereckými kolegyněmi a kamarádkami Danou Morávkovou a Andreou Kerestešovou kmotrou slavnostního křtu unikátního parfému Fata Morgana No. 1., vyráběného ve zdejší botanické zahradě.

A nebyly by to zvídavé dámy, aby si novinku, která je vytvořena z jedenadvaceti vonných ingrediencí a jejímž základem je esenciální olej ylang ylang, nevyzkoušely na vlastní kůži. „Je to parádní vůně, takový tropický parfém, který mě hodně zaujal. Jak jsme se dozvěděly, je vyroben z exponátů skleníku Fata Morgana. Určitě ho na mě bude v nejbližší době cítit často. Je neotřelý, zvláštní a nádherný,“ rozplývala se Andrea Kerestešová.

A ve stejném duchu jí přitakávala i Dana Morávková. „Já vůně můžu a květiny mám ráda asi jako každá žena. Třeba tyhle orchideje, které jsem dostala od vedení Botanické zahrady jsou fantastické, stejně jako ten parfém. Otestuji ho hned a jsme zvědavá, co na novou vůni řekne manžel. Ovšem nemám obavy, že by ji neocenil. Má na vůně nos,“ prozradila s úsměvem Morávková. A pak už je mluvilo o plánovaném rozvoji botanické zahrady a bohatém programu pro letošní rok. Kmotry také využily příležitosti a šly se na chvilku „cournout“ i skleníkem Fata Morgana, který jim viditelně učaroval.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama