reklama

Dalibor Gondík šel pod kudlu!

reklama

Herec a moderátor Dalibor Gondík není z mužů oplývajících bujnou kšticí, kdo by ho tedy čekal na openingu nového kadeřnického salonu pro muže, kde si příchozí VIP hosté vyzkoušeli roli modelů a předvedli nejnovější kadeřnické trendy.

Zatímco zpěváci Jaro Smejkal a Milan Peroutka se svou kapelou Perutě čekali, co jim přítomné kadeřnice vytvoří za kreace, Dalibor okusil klasického pánského holení a nechal si udělat nový sestřih na tváři, místo na hlavě. A jelikož se jedná o klasický pánský salon, tak jak jinak než břitvou. Přítomné dámy jsou naštěstí profesionálky a tak herec vyvázl nejen bez zranění, ale s šik úpravou vousů.

Jaro Smejkal, jako známý experimentátor neváhal jít do proměny a vyměnil blond číro za moderní našedlý odstín, zatímco Milan Peroutka zůstal u klasického barber střihu a pochvaloval si hlavně přátelské prostředí: „Připadalo mi to, že jsem spíš na návštěvě u stylových pohostinných přátel, než abych měl dojem kadeřnictví. Pivo s vlastní etiketou a popovídání, to mě bavilo. Už se těším, až se sem zase vrátím.“

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama