reklama

Unikátní URBAN FASHION SHOW ovládla Forum Karlín

reklama

Přední módní návrhářka Tatiana Kováříková představila ve Fóru Karlín v rámci jedinečné URBAN FASHION SHOW svoji kolekci podzim/zima 2015. Mezi modelkami zazářily na přehlídkovém mole krásné miss a moderátorky Gabriela Kratochvílová, Monika Leová, Lucie Kovandová a Tereza Skoumalová.

V rámci večera, kterého se zúčastnilo přes 1100 hostů,  byl poprvé v České republice přestaven nový sedan Renault Talisman a akce vyvrcholila koncertem David Koller Bandu. Večerem hosty provedl moderátor Libor Bouček.

Ženskost a elegance vévodí

Tvorba Tatiany Kováříkové je charakteristická a rozpoznatelná svojí jednoduchou elegancí, na prvním místě je linie a ženské křivky, které Tatiana dokáže vždy podtrhnout. Ve Fóru Karlín představila modely, při jejichž tvorbě se nechala inspirovat geometrickými tvary. Z materiálů dominují vlna, žerzeje, španělské hedvábí a krajky. Kolekce podzim/zima 2015 obsahuje kabáty, casual modely přes malé večerní až po velké toalety ze chifonu, krajek a žerzeje. Těmi přehlídka vyvrcholila. O Tatianě Kováříkové se ví, že její oblíbenou barvou i ve vlastním šatníku je černá. Jakou barevnost zvolila pro podzim a zimu ve své tvorbě? „Rozhodla jsem se pro dominantní barvy – červenou, černou a bílou. Důraz jako vždy kladu na kvalitní materiály a zpracování,“ říká o nové kolekci její autorka.  

Talisman v utajení

Kromě modelů určených k nošení své krásné linie poprvé odhalil české veřejnosti i nový vůz – sedan Talisman. Světovou premiéru měl na frankfurtském autosalonu a tentokrát šlo o jeho  první představení v Evropě v rámci společenského eventu. „Toto prvenství je těžce vykoupené velkou nejistotou, neboť ještě minulý týden ani jeden z vozů vystavených v sále Fóra Karlín nebyl vyroben, do výroby byly na naše velké naléhání dány mimo plán. Jejich převoz podléhal utajení, u bran závodu je po výjezdu z výrobní linky čekal kamion, ve kterém byly vozy přepravovány s přelepenými logy jiných značek a pod plachtami. Teprve na počátku týdne vyjely z Francie a cesta trvala tři dny, protože nové vozy jezdí na kamionech pouze v noci. Elegantní Talisman ale nezklamal a šťastně dorazil do cíle. Přinese nám jistě štěstí,“ usmívá se Jitka Skaličková, PR manažerka společnosti Renault.

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama