reklama

Další ročník ČESKO ZPÍVÁ přináší příležitost pro pěvecké talenty

reklama

Další ročník moderně pojaté a stále populárnější pěvecké soutěže s mezinárodní účastí ČESKO ZPÍVÁ 2017 byl vyhlášen. Talentovaní začínající zpěváci se právě nyní mohou hlásit do již 11. ročníku, a využít tak příležitost předvést svůj talent před odbornou a hvězdnou porotou a šanci nastartovat svou pěveckou kariéru. Ti nejlepší se zařadí po bok Evy Matějovské, Michala Horáka, Veroniky Mertové, Michala Šepse a dalších úspěšných účastníků předchozích ročníků soutěže. Uzávěrka přihlášek je 31. ledna 2017.

Pěvecká soutěž pro mladé talenty ČESKO ZPÍVÁ nabízí letos opět o něco vyšší prestiž a větší možnosti podpory budoucí profesionální pěvecké kariéry těm nejlepším. Hlavním cílem ČESKO ZPÍVÁ 2017 nadále zůstává podpořit pěvecký talent dětí a mládeže – objevit nové talenty a dát jim možnost prosadit se. Úspěšní účastníci mohou získat mimo jiné atraktivní věcné ceny od partnerů soutěže, originální kovanou sošku z dílny uměleckého kováře, či možnost veřejně prezentovat svůj talent.

Patronkou soutěže je již tradičně mladá zpěvačka s jedinečným hlasovým projevem Kamila Nývltová, sólistka Hudebního divadla Karlín, Divadla Broadway a Divadla Hybernia v Praze, které samotné podobná pěvecká soutěž pomohla odstartovat její úspěšnou kariéru. „Chcete se prosadit v tom, co opravdu umíte? Milujete zpěv a chcete to ukázat celému světu? Tak neváhejte, na nic nečekejte a přihlaste se!“ vyzývá Kamila mladé talenty.

A v povzbuzování talentovaných potenciálních soutěžících se k ní přidávají také někteří z nejúspěšnějších účastníků předchozích ročníků soutěže. „Neváhejte, přihlaste se a i vy si splňte svůj sen!“ říká například Josef Fečo, který si vydobyl 2. místo v 8. ročníku soutěže a dnes účinkuje v muzikálech Bonnie a Clyde a The Addams Family v Hudebním divadle Karlín po boku takových hvězd, jako jsou Lucie Bílá nebo Jiří Korn.

Eva Matějovská, Vítězka rozhlasové kategorie ČESKO ZPÍVÁ 2012, má dnes pěveckou kariéru skutečně na skvělé cestě. Mimo jiné nazpívala titulní píseň k filmové pohádce Řachanda. „Díky této soutěži jsem si uvědomila, že se chci zpívání věnovat naplno!“ svěřuje se Eva a povzbuzuje talentované zpěváky: „Takže se nezapomeňte přihlásit, já vám všem budu držet palečky a přijedu se na vás podívat.“

Písničkář Michal Horák, vítěz 7. ročníku ČESKO ZPÍVÁ, zase vzkazuje: „(Soutěž) ČESKO ZPÍVÁ mi leccos dala, rozhodně na ni vzpomínám rád, a kdybych měl někomu doporučit soutěžit v ní, tak jo, jděte do toho, protože to považuju za jednu z mála v dnešní době seriózních soutěží…“ Podotýká také, že na soutěži potkal mnoho lidí, se kterými je stále v kontaktu a spolupracuje s nimi (například Renatu Drössler nebo svého současného manažera Milana Hermana). Michal má mimo jiné na svém kontě již 3. videoklip, hostoval v rozhlasovém pořadu Haliny Pawlovské a jako předskokan vystoupil na několika velkých koncertech Tomáše Kluse.

Nelu Kailovou, vítězku speciální rozhlasové kategorie 8. ročníku ČESKO ZPÍVÁ, dnes můžete například vidět v populárním televizním seriálu Ulice. „Určitě se nezapomeňte přihlásit do letošního ročníku soutěže ČESKO ZPÍVÁ!“ povzbuzuje Nela mladé talenty. „Já jsem díky této soutěži měla možnost zazpívat si se slavnými hvězdami, jako je například Martin Harich nebo Leona Machálková…“

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama