reklama

Dan Hůlka: S rodinou chodím do cukrárny, se psem do hospody

reklama

Narváno bylo skoro k prasknutí, a jak by ne. Včerejší otevření nové restaurace Základna si ze známých osobností nechat ujít málokdo. Na mejdan dorazil i zpěvák Dan Hůlka ovšem bez svých nejbližších, i když doprovod s sebou přeci jen měl.

„S člověčí rodinou chodím hlavně do cukrárny, s tou zvířecí do hospody. Ale nejsme tady
s naším psím nalezencem na dlouho, omrkneme to tu, možná lehce otestujeme, co se nabízí a hajdy domů. Společenské a rodinné radovánky musejí člověka těšit, což je náš případ, tak si užíváme s chutí obojího,“ prozradil Dan.

Slavnostního přestřižení pásky značící, že Základna je slavnostně otevřena se zhostili Michal David a Jakub Kohák.

„Přeji restauraci, ať se jí hodně daří. Nejsem pivař, ale otestoval jsem zdejší zlatavý mok a podle mého názoru je parádní. I vínko jsem si dal a co dodat, i to mi chutnalo. Z divadla Broadway to sem nemám daleko, takže vážně uvažuji, že pokud z domova zamířím do centra, rozbiji zde svůj hlavní stan,“ nechal se slyšet David.

Jakub Kohák naopak pivařem je, ovšem nepřišel na otevření prý jen kvůli ochutnávce.

„Přerušil jsem halový fotbalový trénink, protože u dobré věci nesmím chybět. A otevření nové restaurace dobrou věcí je. Mě osobně se tu hodně líbí, a jelikož jako sportovec se necpu na noc, míním do těchto skvělých prostor dorazit během dne a ochutnat zdejší české lahůdky, na které slyším. Taková svíčková se šesti až osmi knedlíky je nejlepším dopingem před vrcholným sportovním výkonem,“ prozradil Jakub Kohák.

Otvíračku restaurace ozdobili protagonisté koncertu Nejslavnějších českých muzikálů např. Alžběta Bartošová či Bohuš Matuš. Moderátorem zdařilého večera se stal Jan Kopečný a mezi početnými hosty nechyběl producent Oldřich Lichtenberg, Pavel Trávníček s manželkou Monikou, režisér Libor Vaculík a řada dalších známých osobností ze světa showbusinessu.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama