reklama

Hana Vagnerová: Natáčení Špindlu 2 jsme si všichni hodně užívali

reklama

Kdo viděl zimní komedii Špindl, která bavila diváky před dvěma lety neměl by si nechat ujít ani její volné pokračování, tedy Špindl 2, která nabídne další osudy některých původních hrdinů a hlavně příběhy zcela nových postav. Opět to bude o vztazích, láskách i neláskách, prostě o tom, co se může nejen na horách přihodit.

„Já jsem milovnice sluníčka a mořských pláží, na horách jsem nebyla řadu let, takže jsem šla tak trochu do dobrodružství. Naštěstí mi scénář nepředepisoval sjezd, slalom natož skoky na lyžích, musela jsem ujet na prkýnkách jen pár metrů, což jsem s bravurou sobě vlastní zvládla, takže nebezpečí mě ani kolegům nehrozilo. Šla jsem do tohohle filmu proto, že jsem se v něm potkala s kolegou Filipem Blažkem, kterého mám moc ráda a také s režisérem Radkem Balašem a dalšími pro mě milými kolegy a také proto, že to je komedie,“ informovala Hana Vagnerová, která ve filmu hraje jednu z hlavních ženských rolí – Silvii.

„Já jsem neměl nikdy ambici diváky strašit a děsit, i když přiznávám, občas jsem musel podle scénáře někoho obětovat, ale osobně lidi raději rozesmávám, než děsím a Špindl 2 je toho dokladem. Navíc byla to pro mě veliká výzva, že jsem ji nemohl nepřijmout. Chtěl jsem ovšem, abych mohl zasahovat do scénáře a výběru herců, co se mi splnilo, takže se na plátně objeví řada nových a hodně zajímavých postav. Včetně Hanky Vágnerové a doufám, že i ten nový příběh bude divácky zajímavý,“ prozradil Radek Balaš.

Další novou tváří bude Roman Skamene. „No, já s lyžováním žádné problémy nemám, ovšem ve dvojce Špindlu režisér mé sportovní schopnosti nevyužil. Naopak. Hraji muzikanta v takové rockové kapele a na sníh se nedostanu. Jsme takoví hodní kluci, ale tak trochu opilci, což je pro mne zcela neznámá role,“ se smíchem vysvětlil Roman.

Ve filmu, který bude mít premiéru 5. prosince se kromě zmíněných přestaví Radim Fiala, Kateřina Kaira Hrachovcová, Anna Čtvrtníčková, Martin Stránský, Oldřich Navrátil, Jitka Sedláčková, Milan Peroutka, Alice Bendová, Kateřina Klausová a řada dalších známých herců a hereček a také modelka Andrea Verešová.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama