reklama

Herečka Sandra Pogodová prozradila, jak se „vaří“ divadelní fóry! A kam se chystá na Vánoce?

reklama

Přestože doma moc vaření nemusí, do divadelní cooking show Čarodějky v kuchyni se herečka Sandra Pogodová vrhla po hlavě. S Míšou Dolinovou si jdou dvě kuchařské hvězdy po krku takovým způsobem, že jsou diváci svědkem velkých rozbrojů, ale i velké legrace.

„Míša hru začala hrát s nejprve s Veronikou Žilkovou. Pak ale Veronika začala jezdit do Izraele plnit povinnosti manželky velvyslance a potřebovala alternaci. A to byla moje chvíle. Čarodějky jsou bezvadná hra, není to obyčejná řachanda. Dvě nádherné role pro dvě baby v nejlepším věku. Kdyby diváci viděli, co všechno do těch hrnců nastrkáme…Divákům dáváme také ochutnat vlastnoručně vyrobené koktejly a vždycky se modlíme, aby to bylo alespoň trochu k pití. Zatím nás s tím nikdo nevyhodil,“ smála se Sandra Pogodová.

Po boku herců Michaely Dolinové, Ladislava Ondřeje a Michala Duchka si Sandra Pogodová užije hodně legrace. „Dřív jsem se držela úplně přesně scénáře, ale teď si už mohu dovolit občas něco glosnout. Jsem typ herce, který když vidí, že diváci reagují a je prostor na fór, tak ho udělám. Vím také, že je ve hře místo, kde se určitě odbouráme. A to, kdy Milan Duchek tvoří znělku, pokaždé je jiná a vylepšuje ji. To pak schováváme obličej do dlaní. Pak jsou v Čarodějkách místa, kdy je tam tutový fór a to se musí smát i hluchoněmý. Podle prvních deseti minut poznám, jak máme naladěné obecenstvo a podle toho pracujeme,“ prozradila herečka jak „vaří“ fórky při představení Čarodějky v kuchyni.

Chce se herečce po představení o vaření ještě doma běhat kolem plotny a chystat vánoční dobroty? „No to vůbec. Když přijdu večer z divadla, úplně vypnu. Většinou hraju komedie a to se opravdu nadřete. A přípravy na Vánoce jsou mimo mne. Dokonce nebudu v Čechách. 20. prosince odlétám s kamarádkou na měsíc do Indočíny. Jedu Kambodžu, Vietnam, Thajsko a další země. Mám letenku tam a zpátky, kreditní kartu a vím, co chci vidět. Máme úplnou volnost. A právě proto jedu už před Vánoci, protože nechci tady ten vánoční shon absolvovat.“

Aby si Sandra Pogodová mohla dovolit luxus být měsíc bez divadla, musela něco obětovat. „Abych měla měsíc volna, hraji teď dvacet osm večerů v měsíci. To je šílené,“ uvedla herečka a dodala, že pražští diváci si cooking show Čarodějky v kuchyni mohou užít 2. a 3. prosince v Divadle Metro na Národní třídě.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama