reklama

Dana Morávková šokuje luxusem

reklama

Ač si seriálová potvora Dana Morávková (46) drží své soukromí pevně pod pokličkou, její slabost pro luxusní kabelky a pozlátko není žádným tajemstvím. V jejím případě se dlouholetá vášeň pro nakupování a objíždění módních přehlídek stala nakonec investicí. Své znalosti a cit pro design již několik let promítá do tvorby vlastní kolekce kabelek pro českou značku z Třebechovic pod Orebem.

Přestože profese herečky a návrhářky jsou naprosto odlišné, rozhodla se je Dana přeci jenom trochu propojit svou novou kolekcí, která je inspirovaná divadlem a zlatou érou filmu. „Navrhnout kolekci kabelek do společnosti byl můj velký sen. Opravdu dlouho jsem pracovala na tom, aby právě tyto kabelky byly nejen krásným doplňkem, ale i šperkem. Nafotili jsme je v divadle a hrozně jsem si užila to spojení mých dvou největších lásek, samozřejmě hned po mé rodině,“ nadchla se herečka.

Luxus z nové kolekce jen prýští. Důkazem je i to, že krystaly a ozdobné prvky na Daninu kolekci dodala česká sklářská firma, která se podílela na kostýmech pro účastníky soutěže Stardance a spolupracuje s věhlasnými módními domy jako je například Manolo Blahnik.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama