reklama

Lejla Abbasová představila svou dceru Iman

reklama

Moderátorka Lejla Abbasová porodila 14.7. v domácím prostředí partnerovi Volkanovi dceru Iman. Dceři pořídili komfortní kočárek Bogaboo Buffalo a funkční postýlku Stokke Sleepi. Partneři se při pořizování kočárku rozhodovali prakticky, protože je jejich druhým domovem Keňa. Na prodejně My Baby Store si proto vybrali kvalitní sportovní kočárek vhodný pro nejnáročnější terén.

Při výběru kočárku brala rodina v potaz především fakt, že často tráví dny venku, a tak kvalitní sportovní kočárek byl jasnou volbou. Na prodejně v My Baby Store jim byl doporučen prostorný kočárek Bugaboo Buffalo, který disponuje pěnovými koly, díky kterým se nemusí obávat propíchnutí. “Už jsme byli na dovolené v Chorvatsku a tam jsem ocenila korbu kočárku, která má vedle UV ochrany také všité sítě proti hmyzu a moskytiéru, kterou se dá zakrýt celá lůžková část kočárku,” zmiňuje Lejla Abbasová výhody. Vzhledem k tomu, že obě její těhotenství byli bezproblémové, tak se partneři rozhodli rodit Iman v domácím prostředí. “Velkou oporou mi byl Volkan a to hned od začátku, kdy jsem začala domácí porod zvažovat. Oba známe prostředí Afriky, kde jsou domáci porody bežné, začali jsme tedy sbírat informace o porodech doma různě po světě a překvapivě zjistili, že domácí porod je v mnoha evropských státech podporován a úplně či částečně hrazen pojištovnami. Četli jsme také odborné studie, které prokazují bezpečnost domácích porodů a dokonce jejich výhody,“ doplňuje Lejla.

 Vysočanská prodejna My Baby Store nabízí kompletní sortiment značek Stokke, Bugaboo a Maclaren. „V My Baby Store věříme, že produkty, které s dětmi každý den používáte, by měly být kombinací skvělého designu, pokrokových funkcí, odvážných řešení, ale zejména výtečné kvality, funkčnosti a jednoduchosti používání. Nabízíme výrobky, které jsou unikátní, moderní a podtrhují charakter,“ říká Marek Ruscher.

Značka Stokke je známá designovýmy produkty rostoucími s dětmi. Stokke Sleepi je možné rozšířit i na úplnou dětskou postel až do 172 cm, která dítěti poskytne pohodlné spaní v noci a praktickou pohovku během dne. Je vyrobena z pevného a pružného bukového dřeva. K postýlce patří kvalitní pěnová matrace, která má jedinečné vlastnosti v oblasti dýchání a větrání. Potah matrace je vyroben ze 100% prošívané bavlněné tkaniny.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama