reklama

Dobrá masáž a sauna vám pomůže nastartovat organismus. Ví to i stylista Vaněk

reklama

Tohle je rada hlavně pro workoholiky. Kdo hodně pracuje, především vysedává, nebo naopak stojí a taky pracuje hlavou, měl by si alespoň jednou za týden dopřát kvalitní relax. Sauna, masáž, vířívka může být skvělým nápadem na to, jak mozek nastartovat.

Své o tom ví i stylista hvězd Filip Vaněk. Denně má mnoho schůzek, doprovází své klienty – umělce, byznysmeny, podnikatele po obchodech, dělá jejich proměny nebo se účastní různých focení. „Někdy jsem večer tak zlikvidovaný, že jsem rád, že dám sprchu a padnu do postele. Ale řekl jsem si, že si prostě jednou za týden dopřeju pořádný relax a takzvaně vypnu,” svěřil se Vaněk. Doposud řešil problém s tím, kde. „Nechce se mi jezdit někam přes půl Prahy nebo chodit někam na masáže nebo do výřivky kde jsou desítky lidí. Když si chci odpočinout, tak sám, v klidu a nebo s partnerem. A jsem rád, že hotel Emblem hned u Staromáku tohle nabízí,” prozradil Filip, který hledal, až objevil místo, které mu to umožňuje.

Dát si saunu, masáž a pak výřivku se sklenkou dobrého šampaňského a u toho se kochat výhledem na Prahu, může každý z Vás. Nemusíte být zrovna stylista nebo vizážista či modelka nebo herec. „Opravdu si skvěle odpočinete od toho stresu a stojí to za to vyšetřit si dvě tři hodinky a užít si to. V Emblemu nejenom skvěle masírují, ale ještě vám udělají manikuru a pedikuru, takže odcházíte doslova jako znovuzrození,“ říká Vaněk.

Vždyť i řada lékařů a fyzioterapeutů dnes ví, že relaxaxe právě touto formou nastartuje dokonale organismus. Člověku se lépe přemýšlí a má daleko více energie. „Do tohohle wellnews si může zajít podnikatel, byznysmen, bankovní úředník, nebo třeba modelka. Zkrátka doporučuju to, co jsem objevil já, protože to stojí za to. A ten výhled na Prahu je prostě úžasný. Takže, když to takhle pospojujete, jako já, tak máte hned veselejší pohled na svět,” dodal Filip Vaněk. V hotelu Emblem si můžete dát i něco dobrého na zub a také si zde třeba domluvit pracovní schůzku. Zkrátka můžete využít své pracovní povinnosti i relax pod jednou střechou. A to vše v samotném centru Prahy.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama