reklama

Dara Rolins ochromila provoz v Metropoli Zličín, Rytmus se zlatými zuby dostal francouzáka

reklama

Zpěvačka Dara Rolins ochromila v sobotu večer Metropoli Zličín, kde se v rámci oslav 10. výročí po tři dny konal Glow Show. Vystoupení slovenské zpěvačky žijící v Česku přilákalo do středu obchodního centra stovky lidí.

Ti sledovali hodinovou show Dary Rolins a pak ji nechtěli pustit z pódia. „Ani jsem nečekala, že tu bude tolik lidí. Velmi mě to potěšilo a zahřálo u srdce. Všichni byli skvělí a skvěle zorganizováno to tu bylo. Ráda pracuji s profesionály. Teď ještě jednu na jedno vystoupení,“ řekla po své exhibici na Glow Show Dara, která na pódiu po vystoupení rozdávala autogramy, fotila se, dělala selfie, zdravila se s lidmi a přitom byla milá a usměvavá. Pod pódiem na ní kromě ochranky z obchodního centra čekal její kamarád a tanečník Yemmi A.D., který v Metropoli Zličín také vystupoval se svou skupinou a fungoval částečně i jako produkční celé akce.

Co se dělo v zákulisí?

„Ahoj lásko, ty jsi už tu,“ divila se zpěvačka, a vlepila partnerovi francouzáka, nestydíc se projevit své city. „My si nemáme na co hrát, my se nemusíme skrývat. Nemusíme skrývat ani své city a pocity. My se opravdu milujeme. Protože jsem hodně časově vytížení, často se stane, že se vidím na akcích. Jeden přijíždí, druhý odjíždí. Dáme si pusu, prohodíme pár slov a každý jde za svými povinnostmi a pak se třeba nad ránem scházíme až doma,“ podotkla šťastná a usměvavá Dara Rolins, která si show na Zličíně velmi užívala. Stejně tak to měl Rytmus, který předvedl nejprve fotografům, fanouškům v zákulisí, ale pak i divákům nejen mohutný zlatý řetěz, ale také zlaté zuby. „Je to taková moje ozdobička. Rád provokuju, tak doufám, že o ně brzo někde nepřijdu,“ usmíval se se karáty prozářeným zubem Patrik Vrbovský, který měl vystoupení v druhé části večera a stejně jako jeho milovaná Dara, i on měl velký úspěch a rozdal stovky úsměvů, podpisů a pózoval fanouškům při focení.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama