reklama

Louis Vuitton rozšiřuje spolupráci s jachtařským seriálem America’s Cup

reklama

Nejdelší spolupráce značky Louis Vuitton je ta, která se časem stala synonymem odvážných dobrodružství a touhy po dokonalosti. Značka Louis Vuitton nyní obnovuje své partnerství s America’s Cup a stává se titulárním partnerem celého jachtařského seriálu  America’s Cup World Series, včetně kvalifikačních závodů America’s Cup Qualifiers a Challenger Playoffs. Louis Vuitton je také generálním partnerem  America’s Cup Match.

„Od roku 1983 hraje značka Louis Vuitton významnou roli v jachtařském seriálu America’s Cup, ale nyní je rozsah naší spolupráce mnohem širší, než kdykoliv předtím,“ prohlásil Harvey Schiller, zmocněnec America’s Cup pro obchodní  záležitosti. „Během třiceti let naší vzájemné spolupráce jsme si vytvořili pevný vztah, který je ve světě sportu velkou raritou. Pojí nás společná historie. A nyní nastala vhodná doba, abychom udělali další krok kupředu. Na základě smlouvy o spolupráci nyní Louis Vuitton rozšiřuje svoji záštitu nad celým podnikem.“ „Louis Vuitton je již dlouhá léta hrdým partnerem America’s Cup. Dnes se zavazujeme ke komplexní spolupráci, v rámci níž se budeme podílet na pořádání tohoto legendárního jachtařského závodu. America’s Cup, je jako svatý grál jachtařů, za nímž se vydávají na širé oceány a honí se za ním celý život. Svoboda, odvaha, dovednost a schopnosti – tedy vše, co je nutné k jeho získání, je také součástí odkazu značky Louis Vuitton.

Bude všude

Jachtařský sport, objevování, technologie a design jsou v naší tradici, stejně jako neustálá snaha posouvat hranice vždy o něco dál. „Je to pro nás velká čest, že s námi America’s Cup chce spolupracovat ještě na širší a hlubší bázi. Začíná se psát nová kapitola naší společné historie,“ prohlásil Michael Burke, generální ředitel a předseda představenstva společnosti Louis VuittonPro značku Louis Vuitton představuje toto partnerství více než podporu skvělého sportovního podniku, ale je i ztělesněním pionýrského a dobrodružného ducha, který značkou Louis Vuitton od jejích samých počátků do dnes. Značka Louis Vuitton pronikne do všech podstatných součástí závodů – bude vidět na břehu, na vodě, při mezinárodních televizních přenosech a na online platformách. Závody Louis Vuitton America’s Cup Qualifiers a Playoffs a America’s Cup Match presented by Louis Vuitton proběhnou na Bermudách v červnu 2017.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama