reklama

Dáte si? Mýdla z hlávkového salátu nebo mrkve!

reklama

Kolekce Gardeners je inspirována svěžím vzduchem, hřejivými paprsky slunce a radostí ze zahradničení. Oslavuje čas strávený na zahradě, kdy si zahradník užívá pěstování voňavých bylinek a svěží zeleniny. Gardeners ztělesňuje krásu a úrodnost anglických zahrad, klade důraz na tradiční řemeslné postupy. Mýdla z kolekce Gardeners jsou vyrobena z kvalitních ingrediencí, svou vůní připomínají čerstvě sklizenou zeleninu – hlávkový salát, okurku, mrkev a rajče.

Mýdlo s vůní hlávkového salátu
Vůni křupavého čerstvého hlávkového salátu doplňuje vůně melounu a kyselého citrónu. Mýdlo příjemně pění a hydratuje díky přidanému palmovému oleji, šalvěji a rozmarýnu. Po umytí zanechává ruce svěží a čisté.

Mýdlo s vůní okurky
Létem provoněná okurka se mísí s vůní melounu, citrónu a zeleného pepře. Mýdlo příjemně pění a hydratuje díky přidanému palmovému oleji, šalvěji a rozmarýnu. Po umytí zanechává ruce svěží a čisté.

Mýdlo s vůní mrkve
Vůni mrkve právě vytažené ze záhonku doplňuje vůně pikantní dýně a ranní rosy. Mýdlo příjemně pění a hydratuje díky přidanému palmovému oleji, šalvěji a rozmarýnu. Po umytí zanechává ruce svěží a čisté.

Mýdlo s vůní rajčat
Vůně šťavnatých rajčat se mísí s vůní bazalkových listů, s vůní vodních květů a hřebíčku. Mýdlo příjemně pění a hydratuje díky přidanému palmovému oleji, šalvěji a rozmarýnu. Po umytí zanechává ruce svěží a čisté.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama