reklama

Bydlete v lese i městě zároveň

reklama

Známá čtvrť Lesná patří k jedněm z nepříjemnějších míst, kde v Brně můžete bydlet. Nových bytů se tu příliš nestaví, urbanistický koncept Lesné, postavený na propojení s přírodou, další zahušťování zástavby příliš nepodporuje. Přesto tu vzniká neotřelý bytový dům, plně respektující specifika celé oblasti.

Lesná je unikát nejen mezi městskými částmi v Brně, ale také v rámci dalších evropských měst. Její ojedinělost tkví především v množství zeleně a nízké hustotě zástavby, která evokuje vizi zahradního města. Také proto se tu nestaví mnoho nových objektů a rozšiřování stávajícího zastavění podléhá přísným parametrům.

Právě v těchto dnech startuje výstavba bytového domu s názvem Barvy, který organicky doplňuje stávající zástavbu Lesné na její východní straně. „Ačkoli se projekt podle ulice, kde leží, jmenuje Barvy, je pro něj naopak typický minimalismus, funkčnost a barevná střídmost, což s celkovým rázem Lesné harmonicky koresponduje,“ říká Ivor Ševčík, předseda představenstva společnosti All Inclusive Development, která záměr realizuje.

Jedná se o třípodlažní dům s devíti byty ve velikostech 2 až 4+kk s jednoduchými a logicky navrženými dispozicemi, které přejí velkorysým společným prostorům, jako je kuchyň a obývací části. Byty v přízemí budou disponovat vlastními zahradami pro pěstování květin a zeleniny, grilování a další trávení volného času. Jednotky ve vyšších patrech budou s bezprostředním okolím propojeny rozsáhlými lodžiemi, terasami, či balkóny s krásným výhledem na kopec Hády.

Bydlení na Barvách svým nájemníkům poskytne vysoký standard lokality včetně vlastního zařízení a vybavení. Výjimečné budou i díky domácím telefonům s kamerou, elektronickému podlahovému topení, vlastní rekuperační jednotce, solárnímu ohřevu vody, hliníkovým oknům a venkovním hliníkovým žaluziím. Exkluzivní ráz doplňují stěrkové podlahy v místnostech sociálního zařízení, designová puristická sanita, stylová černá umyvadla či sprchový kout Walk-in se zapuštěným žlabem a skleněnou zástěnou.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama