reklama

David Svoboda poprvé v roli herce. Definitivně ukončil svou profesionální sportovní kariéru

reklama

Na závodě KTRC terénní běhy, zlatý olympionik v moderním pětiboji David Svoboda, definitivně ukončil svou reprezentační kariéru. Jakým směrem se dál vydá jeho pracovní kariéra? Nebo si bude chvíli jen tak užívat volna? Davida jsme mohli již vidět v roli modela, a to nejen před foťákem, ale také na přehlídkovém mole.

Ti, co se účastnili terénních běhů nebo se jen tak rozhodli strávit sobotní odpoledne na břehu Lipna, mohli vidět Davida Svobodu poprvé v roli herce! Na Lipně se totiž natáčely akční exteriérové scény seriálu Modrý kód, ve kterých si David zahrál roli běžce. Před kamerou se mu moc líbilo, a i mu to velmi šlo. „Je velmi komunikativní, na kameru fotogenický, přirozený, přitom nepřehrává, myslím, že by mohl hned před kamerou zůstat nastálo,“ nechala se slyšet Míša Nosková, která s ním jednu ze scén ztvárnila.

Budou se tedy jeho budoucí kroky ubírat světem showbusinessu? Stane se z něho filmová hvězda? Nebo přesedlá na roli moderátora, jako olympijský vítěz v desetiboji Roman Šebrle? „Je to a bude to pro mne velký zlom, velké životní změny. A to nejen v pracovním, ale i v osobním životě. Když už se rozhodnu do něčeho jít, jdu do všeho s plným nasazením, zasahujeme mi to do všech oblastí mého života, tak uvidíme,“ řekl David. Kam jeho kroky povedou nám neprozradil. Jeho nové cesty chce odhalit až na začátku září. Ono „odhalení“ se totiž finalizuje a vypadá to, že se bude jednat o něco skutečně velkého, s velkou pompou.

I přes definitivní ukončení jeho kariéry je David skutečně v dobré kondici. Po natáčení si „jen tak“ bez tréninku vyběhl druhý ze závodů – půlmaraton po trati, která vedla nejen kolem Lipna, ale i nahoru a dolů Stezkou korunami stromů. A… doběhl ve své kategorii na třetím místě. Medaile, kterou vyhrál, však bude zdá se poslední.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama