reklama

Eva Čížkovská s dcerou Adélou. Padlo jablko daleko od stromu?

reklama

Obě jsou krásné, tmavovlasé, okaté, mají stejný úsměv, jsou velmi živé, kontaktní, komunikativní a ohebné. Tak by se daly na první pohled charakterizovat matka Eva Čížkovská (51) a její dcera Adéla (20). Jak moc se Adéla „pomamila“?

„Adéla studuje mediální tvorbu, aspiruje na to být moderátorkou. Cestou hereckou se vydávat nechce. Láká jí moderování, a řekla bych, že se v tom i dost našla a přistupuje k tomu se správnou pokorou. Už jsme spolu i něco moderovaly společně, tak uvidíme, jak to holce půjde,“ řekla Eva k profesionální dráze.

Máme podobné postavy, tak máme společný šatník. Botník naštěstí ne. Občas si vzájemně krademe věci ze šatníku“, říká Eva. „Spíš mi krade věci máma“, brání se Adéla. A o jaké konkrétní kousky jde? Košile, halenky, bundy, trička… hlídat si musí prý Adéla všechno. „Jsme si dost podobné. Máme rády stejné aktivity, sport, vaření, máme i podobné názory, vyrážíme spolu na akce i do společnosti. Manžel na večírky moc není, tak si to užíváme spolu po žensku.“

A tak nebylo divu, že i na charitativní běh i na romantickou Stezku korunami stromů Evy vyrazila právě s Adélou. „Já jsem prostě romantička. Manžel sice moc ne, ale 23.srpna budeme spolu slavit 26. výročí svatby, tak to se kousne a bude i romantika.“. Recept na spokojené manželství? „Nemám! Je to jen o toleranci a taky o štěstí při výběru partnera. Rodina a děti jsou moje největší životní výhra“, dodala Eva.

A jaké je její největší sportovní vítězství? „Bezesporu toto. Nikdy jsme neběžela závod a že jsme ho vůbec dala a nenechala v něm duši beru jako vítězství největší,“ dodala se smíchem Eva, která se zúčastnila běhu KTRC pro jeho filantropický podtext. Část výtěžku jde na malého pětiletého Kubíka, který musel strávit více jak 4 roky na kapacích infuzích.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama