reklama

Debbi a Ben Cristovao – zuřivý Super Bowl na pražském Václaváku!

reklama

O unikátní podívanou na Václavském náměstí se postaraly dvě české hudební hvězdy Debbi a Ben Cristovao. V plném nastrojení hráčů amerického fotbalu a s namalovanými bojovými pruhy pod očima se rozhodly rázně vyřešit svůj fanouškovský spor krátce před nedělním finále národní ligy amerického fotbalu, slavného Super Bowlu NFL (u nás živě vysílají televize Sport1 a Sport2 HD).  

Zrzka s uhrančivým hlasem Debbi si nenechala líbit slovní provokace od Bena, který se na nedávném večírku navážel do jejího oblíbeného klubu Denver Broncos, a teď přišla za atleticky stavěným kolegou se sebevědomou výzvou. „Chci dát Benovi pořádnou lekci z amerického fotbalu,“ nechybělo před akcí v Praze nadšení mladé Debbi oblečené do chráničů jako skutečná hvězda americké ligy NFL. Úkol vymyšlený Debbi zněl jasně, v co nejkratším čase proběhnout mezi lidmi v dolní části Václavského náměstí, překonat bránícího soupeře a na území protivníka položit šišatý míč, takzvaný touchdown. „Ke koukání na americký fotbal jsem se dostala před lety v Německu díky kamarádovi, od té doby je to jeden z mála sportů, který fakt žeru, je to veliká zábava. A bouchači z Denveru jsou prostě nejlepší,“ hlásila energicky mladá zpěvačka. Ben, který americkou NFL ligu sleduje v televizi pravidelně, věděl svoje: „V sezóně vidím spoustu zápasů, hlavně s mými oblíbenci Seattle Seahawks, ti se teď dostali až do Super Bowlu a Denveru to v neděli pořádně nandají. A já to nandám Debbi,“ smál se Ben.

Byl to boj

A tak se i stalo. Ben neváhal skákat přes vše, co mu přišlo do cesty, přehnal se přes drobnou Debbi a kolemjdoucí turisty jak splašený kůň a svůj běsnící běh zakončil touchdownem.  Debbi, ač se s první částí úkolu poprala s vervou, přes bránícího Bena neprošla. Ten ji za hlasitého bojového pokřiku nabral, zvedl nad hlavu a doslova jak pytel brambor odnesl ze sportovního pole. Zklamaná Debbi bude mít příležitost narovnat skóre, s nápadem na další „souboj“ přišel Ben. „Zatím nechci prozradit detaily, ale moje výzva bude mít spojitost s koukáním na Super Bowl v televizi z pohodlí domova a s partou kamarádů,“ přislíbil pokračování vzájemného pošťuchování Ben. Super Bowl mají v oblibě i zahraniční umělci.  O slavné poločasové přestávce během této události vždy dostane příležitost vystoupit vybraná světová hvězda. Vloni bavila fanoušky dlouhonohá zpěvačka Beyoncé, letos se na pódiu přímo na stadionu v New Jersey představí mladý zpěvák Bruno Mars a kapela Red Hot Chili Peppers.

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama