reklama

Debbi a Cristovao ztropili poprask v obchodu kvůli Super Bowlu

reklama

Neúprosný fanouškovský boj kvůli finále ligy amerického fotbalu NFL mezi zpěváky Debbi a Benem pokračuje ve velkém stylu. Po vítězství Bena v první výzvě na Václavském náměstí byla volba druhého boje na něm.

Zvolil výzvu, ve které by se mladá zpěvačka mohla cítit jako doma, šlo totiž o nakupování občerstvení na domácí party s kamarády při sledování přímého přenosu na stanicích Sport1 a Sport2 HD. Duel se odehrával v jednom z pražských supermarketů, jehož zákazníci se nestačili divit, když se kolem nich v plné výstroji hráčů amerického fotbalu mihli s nákupním vozíkem oba slavní zpěváci.  Ti se nezdráhali navzájem škádlit. „Oba milujeme americký fotbal a finále Super Bowl je pro nás sváteční podívaná, kterou si nemůžeme s kamarády nechat ujít. Na to musíme pořádně nakoupit, abychom měli co jíst a pít při sledování Super Bowlu v televizi,“ uvedl Ben. „První výzvu jsem sice prohrála, ale tu dnešní hodlám rozhodně vyhrát,“ hlásala sebevědomá a nabuzená Debbi, fanynka klubu Denver Broncos. Tento zápas ovšem nebyl tak jednoduchý, jelikož zde byla pevně daná pravidla a navíc oba hudebníci museli zápolit v plném nastrojení jako profi hráči amerického fotbalu. Se svým nákupem se museli vejít do časového limitu dvě minuty a celková hodnota nákupu se měla co nejvíce přiblížit částce jeden tisíc korun. Bitva se neobešla bez narážení, vzájemného burcování a předbíhání.

Vyrovnané skóre

Zrzavá pěvkyně se ihned po odstartování vrhla do sekce alkoholu, popadla první basu, která ji zkřížila cestu, a k tomu pár lahví šumivého vína na oslavu, jako by si byla jistá vítězstvím svého týmu. „Kluci, kluci, tak co si dáme?  No přece šampáňo až vyhrajeme,“ pokřikovala Debbie. Poté zamířila pro nachos a chipsy a její časový limit vypršel. Cena nákupu se vyšplhala na 956 Kč. Ben, skalní fanoušek týmu Seattle Seahawks, byl zřejmě po boji na Václavském náměstí dost vyhladovělý, jelikož se hned po odstartování souboje hrnul do sekce s tyčinkami, sušenkami, chipsy apod. V jeho vozíku nechyběly limonády a basa piv. „Neříkej hop, dokud nepřeskočíš,“ hlásá známé rčení a tím se řídí i mladý umělec, který nepředjímal výsledek Super Bowlu a šampaňské na oslavu vítězství svého týmu raději do nákupu nezařadil. Možná právě ono víno, které Ben nekoupil, rozhodlo o výhře Debbi, zpěvák totiž nakoupil pouze za 543 Kč. Jelikož však zpěvačka v první, sportovně laděné, výzvě na Václavském náměstí prohrála, je celkové skóre nerozhodně 1:1. Rozhodli se proto oba zpěváci připravit poslední a rozhodující boj, který vyřeší jejich fanouškovský spor před nedělním Super Bowlem.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama