reklama

Deset let: deset zajímavých projektů

reklama

Společnost All Inclusive Development staví bydlení, která mají k masové výstavbě daleko. Zaměřuje se na mimořádné projekty. Kde jinde vystoupíte z výtahu přímo do vlastního apartmá, nebo si zaplavete v soukromém bazénu, který patří k vašemu bytu?

All Inclusive Development existuje letos již desátý rok, a po celou dobu staví jinak. „Kvantita a kvalita se do značné míry vylučují. Od začátku jsme věděli, že nebudeme stavět jenom čtyři stěny, které budeme prodávat,“ říká Ivor Ševčík, předseda představenstva. „Chtěli jsme vytvářet jedinečné domovy. Naše stavby jsou typické komfortem, prvotřídním vybavením, promyšlenými architektonickými návrhy a technickými inovacemi.“

Už pilotní projekt společnosti, nástavba dvou apartmánů v prvorepublikovém bytovém domě na ulici Kotlářská, byl vůbec první v Brně, který u výstavby bytů použil rekuperaci. V průběhu deseti let All Inclusive Development realizovala další zajímavé stavby k bydlení, které stojí za pozornost.

Apartmány Kotlářská: byty s první rekuperační jednotkou v Brně
Projekt stylových apartmánů v centru Brna na ulici Kotlářská. Z půdy bytového domu, postaveného v roce 1939 architektem Endrem Steinerem, vznikly dva byty o rozloze 50 m2, ve kterých jako první v Brně – pokud chcete vyvětrat – nemusíte otevírat okna.

Rok dokončení: 2012

Viladům Žebětín: zelené technologie v zelené lokalitě
Moderní viladům se šesti byty o dispozicích 1 až 3+kk a jedním ateliérem 1+kk. Během celé stavby jsme kladli velký důraz na úsporu energií, proto jsme dali zelenou nejmodernějším technologiím a materiálům. Komfortní bydlení v krásné lokalitě vzbudilo okamžitý zájem a byty byly vyprodány do dvou měsíců po kolaudaci.

Rok dokončení: 2013

Štursova: malometrážní byty s vlastní zahradou
Revitalizace domu v atraktivní části Brno-Komín s nově vzniklými čtyřmi byty v dispozicích garsonka až 2+kk. Součástí komfortního bydlení je také zahrada, která je součástí domu a slouží jako relaxační zóna.

Rok dokončení: 2014

Hostislavova: malometrážní byty v top lokalitě
Atraktivní nájemní bydlení v Žebětíně, jedné z nejvyhledávanějších lokalit na území Brna. V prostorách cihlového rodinného domu se zahradou vznikly logicky členěné byty s dispozicemi 1 až 2+kk. O vzdušnost interiéru se postaraly zařizovací prvky ve světlých tónech, které jsme v podkroví zkombinovali s dřevěnými trámy.

Rok dokončení: 2016

 

  1. Apartmány Hybešova: v srdci Brna a s výhledem na brněnské dominanty

Bytový dům na ulici Hybešova s nástavbou osmi apartmánů s dispozicemi 1+kk až 3+kk, doplněné prostornými terasami s výhledem na Petrov a Špilberk. Všechny byty jsme vybavili nejmodernějšími technickými prvky, které ještě umocnily prožitek z bydlení v srdci dění a nad ruchem velkoměsta.

Rok dokončení: 2016

Bytový dům Barvy: funkcionalistický purismus v zeleni
Třípodlažní bytový dům v jedné z nejatraktivnějších čtvrtí Brno-Lesná, kde se kvůli zachování původního charakteru již téměř nesmí stavět. Nadčasová stavba inspirovaná funkcionalismem nabízí bydlení v jedenácti nadstandardních bytech o dispozicích 2 až 5+kk, které doplňují soukromé předzahrádky, stylové lodžie či terasy. Pro dům je charakteristický exkluzivní puristický design, umocněný prémiovým zařízením a moderními hi-tech technologiemi.

Rok dokončení: 2017 a 2018

Rodinné domy Alea: komfort města, prostředí přírody
V Říčanech u Brna stavíme šestnáct domů s dispozicemi 4 a 5+kk, koncipovaných pro pohodové rodinné bydlení. Domy charakterizuje kombinace čistého designu s dřevem. Předností je logické dispoziční členění s dostatkem úložného místa a prostornými koupelnami, vhodnými pro malé domácí wellness, a také přilehlé zahrady.

Rok dokončení: 2018

Rezidence Chrlice Place: byt s vlastním bazénem a zahradou
Exkluzivní rezidence se soukromým bazénem, která vyrůstá v brněnských Chrlicích, kombinuje přednosti bytu s výhodami rodinného domu. Nabízí devět nadstandardně zařízených bytů 1 až 5+kk. Trendové propojení s exteriéry zajistí stylové terasy a vlastní zahrádky.

Rok dokončení: 2018

Viladům Slunné údolí: v srdci údolí a přece ve městě
Malebné Mariánské údolí, ukryté mezi lesy a rybníčky, je rájem všech Brňanů, kteří o víkendu vyrážejí na výlety do přírody. V Ondráčkově ulici, která sem jako jediná ústí, vzniká „Viladům Slunné údolí“. Projekt je jedinečný lokací a architektonickým konceptem soukromých teras s výhledem do okolí. Dům nabídne devět bytových jednotek 1 až 4+kk.

Rok dokončení: 2018

Bytový dům Šimice: ideální startovací bydlení kousek od centra
Rekonstrukce dvou budov v oblíbených brněnských Židenicích, ve kterých vznikne sedmnáct malometrážních bytů 1 až 3+kk. Byty se díky své poloze výborně hodí pro startovací bydlení, nebo k investici.

Rok dokončení: 2018

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama