reklama

Desetiletý syn Karla Svobody a Venduly Svobodové poprvé zazpívá hit svého otce!

reklama

Desetiletý Jakub Svoboda, syn Karla Svobody a Venduly Svobodové, bude poprvé v životě zpívat v televizi. A rovnou hit svého otce Létající Čestmír.

Kvůli benefičnímu koncertu Kapky naděje pečlivě už pár dní nacvičuje pod dozorem Michala Davida v jeho studiu. „Jsem z Kuby překvapený. Výborně slyší, má rytmus, je moc šikovnej,“ říká o Jakubovi Svobodovi David, který na koncertu Znovuzrození s Kubou Svobodou vystoupí.
Kuba má ale o budoucnosti jasno, zpěvák z něj nebude.  „To určitě ne, nebaví mě to. Na Létajícího Čestmíra mě ukecala máma, slíbila mi hračky,“ řekl bezprostřední Jakub. A nekompromisní je také, co se týče písní svého otce. „Ty se mi fakt nelíbí. Vůbec. Mám rád Guettu a Aviciiho,“ dodal vtipně. Jak to Kubovi jako zpěvákovi půjde, uvidíte na galavečeru Kapky naděje Znovuzrození už 17. června na Primě. Vedle Kuby vystoupí ze slavných dětí také syn Báry Basikové, dcera Františka Janečka a Terezy Mátlové nebo vnuk Michala Davida. Celý benefiční koncert Znovuzrození je věnován zesnulému geniálnímu skladateli Karlu Svobodovi. S jeho hity vystoupí také Marian Vojtko, Wanastowi vjecy, No name, Václav Noid Bárta, Anna K., Bára Basiková, Tři sestry nebo Tereza Mátlová.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama