reklama

Ochotská a Dvořáková stále kojí, Verešová překvapila náušnicemi za pár korun

reklama

Zpěvačka Michaela Nosková se teprve v pondělí rozešla po více jak ročním vztahu s fotografem Thomasem Lichtenwalterem, ale už ve středu si užívala na večírku.

A rozhodně to nevypadalo, že by jí rozchod nějak zvlášť mrzel. „Upřímně mi spadl spíš kámen ze srdce. Přemýšlela jsem nad rozchodem hodně dlouho, nebylo to unáhlené rozhodnutí, ale nyní se cítím opravdu dobře. Blíží se léto, těším se, že si ho užiju a nebudu se zpovídat dvacetkrát denně, co zrovna dělám, s kým jsem a proč ještě nejsem doma,“ prozradila Nosková na otevření nového fashion butiku Asteri s exkluzivní řeckou módou. „Jsem známá tím, že mi nebyl příliš nadělený vkus, ale je dobré, že to vím, a proto už se konečně sama nepouštím do velkých akcí, ale mám svého stylistu. Tak jsem si raději sama nic nekoupila a vyrazím sem s ním,“ dodala Nosková. Kmotrami obchodu se vedle Noskové staly modelka Andrea Verešová, moderátorka Michaela Ochotská, modelka Gabriela Dvořáková Bártová a zpěvačka a hvězda  Fantoma opery Michaela Gemrotová. 

Konečně v Praze

Andrea Verešová je známou milovnicí módy. Je za ni ochotná utratit horentní sumy, ale nadchnou ji i levné kousky a cetky. „Třeba dneska ty náušnice, které mám, jsou z běžného obchodu s konfekcí. Nestály ani dvěstě korun, i džíny stály do tisícovky. Dražší mám na sobě botičky, u takhle vysokých podpatků je nutné, aby byly pohodlné a hodinky,“ prozradila Andrea, která měla co dělat, aby uhlídala své vnady. Pod halenkou neměla podprsenku a při pózování si musela dávat velký pozor. Andrea je velkou znalkyní módy a je nadšená, že obchod s řeckou módou je konečně v Praze. „Řecko miluji, jezdíme tam s rodinou na dovolenou každý rok a vždy se vracím s nějakým pěkným hadříkem či botičkami. Naposledy jsem tam našla butik s kousky úžasných mladých řeckých návrhářů. Letos letíme na Krétu, moc se s dětičkami už těšíme, tak uvidím, s čím přijedu tentokrát,“ dodala Verešová, která si z nově otevřeného Asteri fashion store odneska overal a krásné letní šaty.
Dokonalé postavy

Ve společnosti se objevily po delší době také čerstvé maminky Michaela Ochotská a Gabriela Dvořáková Bártová. Michaela má doma pětiměsíčního syna Andrease, Gábina sedmiměsíční dceru Terezku. Obě krásky už z porodnice odcházely s dokonalou postavou a vypadají, jakoby nikdy nebyly těhotné.  „Vůbec by mi nevadilo trošičku přibrat, ale Andreásek mě pořádně vysává,“ řekla Ochotská, která stejně jako Gábina stále kojí. I proto se obě zdržely jen hodinku, pospíchaly domů za svými ratolestmi. Okouknout exkluzivní řeckou módu ale stihly. Zatímco Gábina se dívala po kabelkách, Míšu zaujaly sexy topy a overaly. „Vůbec jsem netušila, že Řekové takhle jedou v módě a jsem překvapená. V Asteri fashion mají opravdu krásné kousky i kabelky. Hodně mě zaujal jeden úžasný top a kabelka, to v mém šatníku rozhodně chybět nebude,“ dodala Ochotská, která si prý nejvíce ujíždí na kabelkách a botách na vysokých podpatcích. Na botičkách si jednoznačně nejvíce ujíždí také hvězda muzikálu Fantom opery Michaela  Gemrotová. „Miluju právě ty na vysokých podpatcích, ale přitom se jejich nošení pak vlastně vyhýbám. Ta bolest, to je peklo. Ale je pravda, že za boty a koncertní šaty jsem schopná utratit opravdu hodně peněz. Nejdražší kousek, který byl v mém šatníku byl dárek – luxusní večerní róba od Vivienne Westwood. Ale před pár lety jsem hodně zhubla a šaty jaksi na těle přestaly držet. Dneska mám spoustu šatů, které stály třeba tři tisíce, ale taky pár kousků s nulou navíc. A tady v Asteri fashion store se myslím peněženka taky trošku prohne. Drahé to tu není, ale o to víc si toho odnesu, „ dodala usměvavá Gemrotová.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama