reklama

Josef Vágner s Kamilou Nývltovou mají hodně společného…Co spolu mají?

reklama

Mladí a velmi talentovaní zpěváci a muzikáloví herci JOSEF VÁGNER a KAMILA NÝVLTOVÁ toho mají hodně společného! Možná by se někteří mohli ptát otázkou: „Co ti dva spolu vlastně mají…?“ Jde ale výhradně o pracovní záležitosti!

Pepa Vágner, který účinkuje v současné době průběžně hned v pěti projektech, se pustil se svou kolegyní Kamilou Nývltovou, s níž mimo jiné hraje i ve slavném Draculovi, do focení poměrně odvážných promo snímků. Tedy odvážných v tom, že zatím nikdy neměli společné fotky podobného stylu. Díky produkci obou zpěváků, skvělé profesionální fotografce Petře Kropáčové tak vznikla série unikátních snímků. „ I když je to trochu zvláštní, tak já se poměrně nerad fotím. Ale protože v naší profesi to už tak je, že musíme mít profesionální fotografie, podařilo se domluvit jeden skoro celý den, kdy snímky vznikly. Musím říct, že jsem se toho maličko bál, ale nakonec to bylo skvělé a myslím, že to dopadlo velmi dobře. Mám z toho dobrý pocit a byla i velká legrace,“ říká zpěvák Josef Vágner, milovník koloběžek, sportu i jízdy na vodě například v motorovém člunu. Jeho slova potvrzuje i jedna z nejkrásnějších mladých zpěvaček Kamila Nývltová. „Bylo to moc fajn s Pepou je velká legrace, takže jsme se moc nasmáli! A bylo fajn si zahrát na modelku,“ podotkla Kamila Nývltová, o které řada příznivců neví, že řadu let tančí, dělá mažoretku, učí malé děti tancovat hip hop, jezdí na snowboardu a ráda peče. A dokonce prošla soutěží X Factor a ze sedmi tisíc zájemců se probojovala až do finálových kol.

Byla to sranda 

Jak ona, tak i její kolega Pepa si pochvaloval spolupráci se skvělým stylistou Lukášem Macháčkem. „Převlékali jsme se každý asi čtyřikrát, ale stálo to za to. Je fajn vyzkoušet si i věci, které třeba na sobě běžně člověk nenosí, nebo i jiný styl. Hodně jsme si to užívali,“ podotkl mladý zpěvák a muzikálový herec. Série fotografií, z které byly některé zatím označeny jako „přísně tajné“ a spatří světlo světa, až přijde ten správný čas, vznikla hlavně jako propagace ke společné spolupráci obou zpěváků. Především k novému duetu, který Josef s Kamilou plánují veřejnosti představit v září. „Zatím víc neprozradíme. Snad to, že jde o popovou věc, pracujeme na ni velmi usilovně a po prázdninách bychom s tím rádi vyjeli ven,“ dodali svorně zpěváci, kteří chystají i další spolupráci ve formě společného koncertování. Nyní oba čeká ještě pár představení či sólových vystoupení na různých akcích a pak už zasloužená dovolená a nabírání energie a sil do další divadelní sezóny. Zatímco Kamila za pár dní odletí nejprve do USA, kde navštíví i přední taneční a choreografické kurzy a později zamíří k moři, Pepa poté, co absolvuje státnice, se vydá na malou okružní jízdu po Evropě a v létě se také chystá za sluncem k moři. Konkrétně do Řecka, ke kterému jeho rodina má velmi vřelý vztah.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama