reklama

Děti slavných rodičů řádili v centru Prahy

reklama

S nástupem podzimu se na Václavském náměstí konal již 4. ročník bezpečnostní, kulturní a charitativní akce PRAHA DĚTEM, která měla za úkol oslovit širokou veřejnost a upozornit na značná rizika spojená s nejrůznějšími druhy činností dětí a mládeže.

Její součástí byli nejrůznější dětské atrakce, soutěže o ceny, facepainting,autogramiády, trenažéry,ukázky hasičů, záchranářů i policie. Předávali se nejen finanční poukazy ale i materiální pomoc pěti dětským domovůma Sportovnímu Clubu Jedličkova Ústavu Praha.„ Snažíme se každým rokem připravit pro děti nové atrakce, kde se zároveň něčemu naučí nejen oni, ale i jejich rodiče. To by nebylo možné bez partnerů jako je Alianz, výrobce šunky LE &CO, Fotolab nebo Pražská plynárenská, kteří nás výrazně podpořily. Bez nich by se v dnešní době takové akce už nedělali a to by byla velká škoda. Navíc věnují plno cen nejen na charitu, ale i všem dětem, které akci navštíví, takže nikdo neodchází s prázdnou“ prozradil pořadatel akce Petr Jákl. A prázdná nezůstala ani dětská bříška.

Soutěže o ceny 

Soutěžilo se totiž o vytvoření zdravé chutné svačinky. Základem byla Šunka pro děti nejvyšší jakosti od firmy Leco (www.le-co.cz), která je výrobcem nejkvalitnějších uzenin. To si nenechali ujít ani tři legendární televizní rosničky.Jak snahu známých maminek ocenili jejich děti? Ukázalo se,že všichni do jednoho bleskurychle zblajzly Krůtí i vepřovou šunku pro děti,kdežto chleba a zeleninu nechaly na stole… Všechny nejvíc pobavila malá Elinka Jáklová, která si vyrobila šunku se šunkou… celý balíček šunky vyskládala na malý plátek chleba, ale nakonec i ten nahradila dalším voňavým balíčkem od firmy Leco. »Holkám se na téhle šunce líbí i ty veselé barevné obaly. Domů ji ale samozřejmě nekupujem proto, že je hezká, ale že je prostě vynikající,« směje se maminka Romana.

Foto: www.le-co.cz

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama