reklama

Divadelní tip: Komedie The Naked Truth baví i motivuje

reklama

Komedie pro ženy, o ženách, kterou by ovšem rozhodně měli vidět i muži – to je The Naked Truth (Odhalená pravda) britského dramatika D. Simpsona, kterou do České republiky přivezla společnost StageArtCz. Divácký hit je k vidění ve Studiu Dva v centru Prahy 13. 3. a 25. 5., v brněnském Divadle Bolka Polívky 17. a 27. 3., 10. a 21. 4., 8. a 15. 5.

V hlavních rolích excelují Chantal Poullain, Gabriela Míčová, Markéta Plánková, Anna Stropnická, Hana Kusnjerová, Alena Bazalová, Anežka Rusevová, Alžběta Vaculčiaková, Natálie Tichánková, Petra Špindlerová, Klára Apolenářová a Daniela Choděrová.

Pět žen se setkává ve vesnické tělocvičně na kurzu pole dance. Ani jedna z nich netuší, co ji čeká, ale každá má svůj vlastní dobrý důvod naučit se tančit u tyče. Ať už je to snaha zvýšit si sebevědomí, získat nebo udržet muže, vdát se, shodit pár kilogramů anebo se vydat za vytouženou kariérou. I přes nejrůznější dívčí třenice a neshody se ve chvíli, kdy se jedna z nich dozví krutou zprávu o svém zdravotním stavu, semknou a nově nabyté taneční zkušenosti využijí v benefici ve prospěch charitativního projektu. The Naked Truth je výzvou všem ženám a oslavou ženské síly, která se dokáže vzepřít nepřízni osudu. Hra vyvolává smích a zároveň dojímá svou opravdovostí i odhalováním zákoutí ženských duší.

Komedie The Naked Truth je nejnovějším projektem společnosti StageArtCz, kterou společně založili herci Petr Halberstadt a Radim Fiala. Na poli divadelním má StageArtCz na svém kontě inscenaci K-PAX, Svět podle Prota a původní divadelní hru Like Shakespeare. Přestavení The Naked Truth, stejně jako obě předcházející, režíroval Petr Halberstadt, výkonným producentem je Radim Fiala. Skvělou diváckou odezvu inscenace zaznamenala nejen v České republice, ale i v Anglii, Austrálii a na Novém Zélandě.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama