reklama

Divadelní tip: Oslavte začátek máje s představením pro ženy The Naked Truth

reklama

Během Festivalu Ženy ženám a odvážným mužům, který v těchto dnech probíhá v Divadle Bolka Polívky v Brně mohou diváci zajít i na dojemnou komedii The Naked Truth (Odhalená pravda).

Inscenace britského dramatika Davea Simpsona, kterou do České republiky přivezla společnostStageArtCz, je o ženách a pro ženy, ale rozhodně by ji měli vidět i muži. Tento divácký hit je k vidění ve dnech 8. a 15. května. V hlavních rolích excelují Gabriela Míčová, Markéta Plánková, Anna Stropnická, Hana Kusnjerová, Alena Bazalová, Anežka Rusevová, Alžběta Vaculčiaková, Natálie Tichánková, Petra Špindlerová, Klára Apolenářová a Daniela Choděrová.

Pět žen se setkává ve vesnické tělocvičně na kurzu pole dance. Ani jedna z nich netuší, co ji čeká, ale každá má svůj vlastní dobrý důvod naučit se tančit u tyče. Ať už je to snaha zvýšit si sebevědomí, získat nebo udržet muže, vdát se, shodit pár kilogramů anebo se vydat za vytouženou kariérou. I přes nejrůznější dívčí třenice a neshody se ve chvíli, kdy se jedna z nich dozví krutou zprávu o svém zdravotním stavu, semknou a nově nabyté taneční zkušenosti využijí v benefici ve prospěch charitativního projektu. The Naked Truth je výzvou všem ženám a oslavou ženské síly, která se dokáže vzepřít nepřízni osudu. Hra vyvolává smích a zároveň dojímá svou opravdovostí i odhalováním zákoutí ženských duší. Komedie The Naked Truth je nejnovějším projektem společnosti StageArtCz, kterou společně založili herci Petr Halberstadt a Radim Fiala.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama