reklama

Dolinová obdivovala finalisty Muže roku, Jirešová se libuje ve slevách! První přehlídka Mužů roku!

reklama

V obchodním centru Futurum v Hradci Králové se uskutečnila první módní přehlídka letošních finalistů Muže roku 2015, kteří se předposlední týden v srpnu utkají o tento titul tradičně v Náchodě. Celé odpoledne uváděla Míša Dolinová a Ivana Jirešová si užívali polonahé mladé muže.

„Byla jsem z nich zcela nadšena. Mně se líbí černovlasí kluci,“ prozradila Michaela Dolinová. Ty si také vybrala k nakupování svého šatníku. „Pojďte chlapci nakupovat se mnou,“ lákala finalisty Michaela. V Reserved pro Míšu vybrali šperky či sako. „Mám moc ráda nakupování a jako každá žena jsem schopna utratit za oblečení dost peněz. „Musela bych se naučit kouzlit v rozmnožování bankovek,“ smála se Dolinová. „Kluci jsou moc hezcí, ale já jsem zadaná, ale kdybych byla volná, určitě bych si nějakého vybrala,“ dodává Ivana Jirešová, která se chystá na léto do zahraničí, aby se učila opět jógu. „V srpnu poletím do Maroka, je to můj sen,“ dodává Jirešová. Ivanka miluje slevové akce. „Já miluji slevy, když je něco ve slevách, tak to musím mít, nejvíce utrácím za kabelky a boty. To jsem schopná utratit desetitisíce.“  Ve Futuru v Hradci Králové zazpíval pár písní Tomáš Savka. V současné chvíli jeho domovem je Ostrava, kde hraje v několika hrách. „Já rád vzpomínám na prázdniny, kdy jsem jezdil trempovat pod stan. V létě se ani nikam nechystám do zahraničí“ dodával smutně Tomáš Savka.

Výtěžek na charitu

Finalisté Muže roku se ve Futuru v Hradci Králové předvedli ve spodním prádle Reserved, letní oblečení New Yourker a obleky a společenskou módu Otto Berg. „S letošním výběrem finalistů jsem velmi spokojen. Myslím si, že to bude silný ročník. Kluci mají dobře vypracovaná těla a navíc jsou fajn parta a celou akci berou velmi vážně. Já bych si přál, aby to nebyla soutěž o tom, že ten kluk je jen věšák na obleky. Ale aby měl charisma, byl to člověk, který bude pomáhat dobré věci, a tedy dělat i charitativní akce,“ dodává ředitel soutěže David Novotný. Finálový večer se uskuteční 21. 8. 2015 v Náchodě v Městském divadle Dr. J. Čížka. Výtěžek pokaždé putuje na charitativní účely a i letos bude věnován Martinovi Zachovi, vítězi Muže roku 2009 na jeho rehabilitaci, Stacionáři Nona a Ústavu sociálních věcí v České Skalici. Český vítěz Muže roku 2015 poletí opět prezentovat Českou republiku na soutěž Mister International. Další vítězové poletí na Mister Globe, Mister Continents či Mister Universe.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama