reklama

Dominice Býmové ze seriálu Ohnivé kuře šlo na Madagaskaru o život!

reklama

Herečka ze seriálu Ohnivé kuře Dominika Býmová (30) na svou letošní dovolenou jen tak nezapomene. Stejně jako mnoho dalších krásek utekla před chmurným počasím v Česku a vyrazila vystavit své tělo slunečním paprskům.  Ačkoli si odpočinek na pláži s drinkem v ruce tahle křehká brunetka po velkém pracovní vytížení vážně zaslouží, realita vypadala jinak.

Opalování na pláži si Dominika totiž moc neužila. S přítelem vyrazila objevovat krásy Madagaskaru, ale po příletu museli většinu dní zůstat ukrytí ve své chatce, jelikož je zasáhlo období cyklónu a vycházet ven bylo nejen nepříjemné, ale hlavně životu nebezpečné. Dominika si sice z celé dvoutýdenní dovolené užila jen dva slunné dny, ale i tak není žádná plačka a návštěvu Madagaskaru si  užila: ,,Na dovolenou jsem se těšila už od léta, kdy jsem si sluníčka moc neužila kvůli dlouhým zkouškám v divadle. Ale přestože nám počasí tolik nepřálo, užili jsme si naši cestu krásně. Tolik nádherné přírody okolo jsem ještě neviděla. Během snídaně kolem nás lezli chameleoni a místní lidé byli tak milí.“ Raduje se Dominika.

Ovšem cyklóny nebyly to jediné, co Dominiku potrápilo, místní mravenci mají vybraný vkus a místo drobečků po večeři se vrhli Býmové na spodní prádlo. „ Nahoře v batohu, kde jsem měla i spodní prádlo, jsem položila svačinu pro přítele a těm mravencům stačilo, že prádlo bylo ovoněné od pečiva, aby se na to vrhli a rozebrali na nitky!“ Směje se Býmová.

Hned po návratu nejen obnovila svůj šatník, ale rovnou se vrhla do práce – přímo z letiště jela na natáčení, vidět ji můžete aktuálně nejen jako jeptišku muzikálu Sestra v akci, ale i jako Marianu v Molierově Lakomci divadla na Perštýně, nebo na obrazovkách České televize.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama