reklama

Jak sbalit fotbalistu? Tahle sexy kočka zná recept, chodí s Jiránkem!

reklama

Je hezká, sympatická a sexy. Ale o tom to není. I když, vlastně ano. Kristýna Černá (26) je z malé vesničky kousek od Příbrami, která se jmenuje Zbenice. Teprve nedávno „objevila“ Prahu, v metropoli žije dva roky. Štěstí se na ní usmálo, sbalila bývalého reprezentačního fotbalistu Martina Jiránka. Jak se to stalo?

Kupodivu se nepotkali v Kozičce ani v jiném pražském baru přesto, že by se to dalo předpokládat. Kristýna totiž v hlavním městě začala pracovat jako servírka ve vyhlášeném podniku La Bodeguita Del Medio. Osud tomu však chtěl jinak. „S Martinem mě seznámil můj kamarád z dětství, který dělá kondičního trenéra ve fotbalovém klubu v Příbrami. Martin tam zrovna hrál a stěžoval si, že nemůže najít žádnou normální holku. Tak se mu kamarád o mě zmínil a ukázal mu moje fotky. Mně zase poslal jeho fotku z kabiny, kde se akorát převlékal,. Vyměnili jsme si čísla a tím to začalo,“ usmívá se dívka, které doslova do klína spadla skvělá partie. Vždyť Jiránek patří k obráncům, po kterých svého času toužila celá Evropa. Hrát v Itálii za Regginu, v Rusku za CSKA Moskva či v Anglii v Birminghamu. Na sklonku kariéry se vrátil do Česka, dnes působí v pražské Dukle.

Mezi současnými partnery to zajiskřilo hned na prvním rande. Momentálně spolu bydlí, mají francouzského buldočka Romea. „Chce se pořád mazlit a pusinkovat,“ vysvětluje se smíchem Kristýna jméno známého milovníka. Ovšem ani Kristýna není úplně neznámá. Jasně, zatím nedosahuje věhlasu svého partnera, i tak ji však mohl pozorný divák vidět například na Nově, kde Ondrovi Sokolovi asistovala při předávání cen ve finále soutěže Tvoje tvář má známý hlas. Na TV Barrandov se zase objevila v seriálu Nebezpečné vztahy, v České televizi zase byla v pořadu Tajemství těla. „Zahrála jsem si i ve videoklipu pražské kapely Checkpoint, v dubnu se také mihnu v Ulici na Nově,“ doplňuje.

A jestli někdo čeká na klasiku – tedy spojení fotbalisty a modelky, tak nebude zklamán. Kristýna má i v tomto oboru řadu úspěchů. Stála například před objektivem známého fotografa Nešo Matiće stejně, jako třeba Petra Svoboda, Inna Puhajková nebo Sabina Laurinová. Uvidíme, kam tedy povedou její další kroky, jestli se prosadí v herectví nebo v modelingu. Jisté však je, že o této mladé ženě ještě určitě uslyšíme.

Foto: archiv Kristýny Černé

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama