reklama

Lenka Vlasáková: Jsem totální sportovní antitlent a nesportovec

reklama

Už dlouhé roky patří herečka Lenka Vlasáková ke stálicím české filmové scény. Dá se říct, že kdykoli ji režisér obsadí, snímek má úspěch. V totéž samozřejmě věří i celý tým nového filmu Věčně tvá nevěrná, kde hraje jednu z hlavních rolí.

Vaši pubertální dceru ve filmu ztvárnila Sára Sandeva, jaká byla Vaše spolupráce ? A jak přežíváte pubertu u svých dětí? Máte nějakou univerzální radu, jak toto období našich dětí přežít?
Na pubertě vidím dobré to, že se dítě odpoutá. S tím, že se na vás začne dívat kriticky, svými kritickými poznámkami odpoutá vás navzájem od sebe a celkově mi to přijde pro vztah rodič a dítě velmi zdravé. Puberta se nepřežívá , puberta se užívá. A spolupráce se Sárou byla skvělá, Sára je milá, vstřícná a nadaná mladá dáma.

Dotáčka filmu probíhala v Egyptě, jaké to bylo?
Bylo to krásné, ale krátké, byli jsme tam pouze 3 dny, přiletět takhle v listopadu ze zimy do tepla je nádherné. Moře bylo teplé. Všichni jsme si to užili.

Ve filmu Věčně Tvá nevěrná pracujete jako cvičitelka Zumby, co vy a sporty?
Já jsem totální sportovní antitlent a nesportovec. To jak vypadám, nemá společného nic s tím, že bych sportovala. Takže tato role byl dost protiúkol, ale zvládla jsem to.

Není tajemstvím, že váš manžel Jan Dolanský je také velmi pracovně vytížený herec, potkali jste se spolu v poslední době na nějakém projektu a jak vlastně je možné skloubit péči o rodinu, partnerský vztah a tak náročné povolání obou partnerů – rodičů.
S mým mužem jsme naposled pracovali na divadelním představení Perfect Days a oba nás tato spolupráce velmi těší. Skloubit naše pracovní a osobní vytížení je samozřejmě náročné, někdy se dají tyto aktivity zvládnout lépe, někdy to vyžaduje více kombinací a vstřícnosti. Zatím jsme vždy našli společné řešení.

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama