reklama

Domov s vůní eukalyptu a rozmarýnu

reklama

Domácí parfémy s vonnými tyčinkami jsou v poslední době hitem. Pokud přivoníte k těm od značky Rituals, tomuto trendu snadno podlehnete. Je to ten nejsnadnější způsob, jak přírodní cestou (a bez zapalování) provonět svůj domov.

Balení o objemu 230 ml ho provoní a harmonizuje nejméně na tři měsíce. Parfém funguje tak, že vzácné dřeviny, které jsou ponořené do přírodního esenciálního parfému, nasávají vůni a rozšiřují ji po místnosti. Konkrétně ta z kolekce Hammam je cítit po eukalyptu a rozmarýnu, takže vás hezky osvěží. Pokud přece jen upřednostňujete svíčky, které domovu zároveň dodávají i útulnou a vřelou atmosféru, vyberete si také. Ty ostatně k zimnímu období tak nějak patří.

Stejně jako šálek dobrého horkého čaje. Čaj Hammam Mint je zelený čaj se svěží mátou, bohatý na oxidanty. Máta je vhodná především na zklidnění žaludku. Stejně jako ostatní čaje Rituals, je vysoce kvalitní a 100% přírodní. Čaje Rituals jsou zabalené v sáčcích z organzy. Vypadají jako malé pyramidky, díky kterým se v šálku plně rozvine chuť čaje. Na čaj nabízí Rituals i speciální dózu s krásným motivem, takže pokud máte ve svém okolí nějakého milovníka čajů, tip na dárek už máte.

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama