reklama

Drsná režisérka mlátila štáb s vozíčkářem bodlákem

reklama

Na natáčení celovečerního dokumentu CAMINO NA KOLEČKÁCH použila režisérka Eva Toulová netradiční metody, které by se mohly rovnat středověkých praktikám.

„Osvojila jsem si ve Španělsku novou režijní metodu. Vždycky, když vaši expediční skupinku napadne mávat při natáčení na dron, stačí utrhnout bodlák a jejich choutky během pár mávnutí zkrotit – úspěšnost 100%“ zmiňuje na své sociální síti Hlavním hrdinou dokumentu CAMINO NA KOLEČKÁCH, který právě ve Španělsku režisérka natáčí, je Jan Dušek, který na svém vozíku 10. května vyrazil na měsíční pouť společně s českým poutníkem Petrem Hirschem do Santiaga de Compostely. Jako počátek své cesty vybral španělské město Logroňo, kterým prochází svatojakubská cesta a které je od Santiaga vzdálené přes 600 km. Při průměrné denní porci 25 km vychází příchod do Santiaga de Compostela za 24 dnů od začátku putování.

Díky moderním komunikačním prostředkům budou o své cestě informovat on-line na sociálních sítích. Doufejme, že všichni ve zdraví náročnou cestu a drsné natáčecí podmínky přežijí.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama